LEGO Trolls Przygoda Poppy w balonie 41252
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Trolls Przygoda Poppy w balonie 41252

Marka: Lego
Kod produktu: 41252
Dostępność: Brak
Cena: 169.99 (zawiera podatek VAT)
LEGO Trolls Przygoda Poppy w balonie 41252LEGO Trolls Przygoda Poppy w balonie 41252LEGO Trolls Przygoda Poppy w balonie 41252LEGO Trolls Przygoda Poppy w balonie 41252

Opis

Podaruj dzieciom zestaw LEGO® Trolls World Tour Przygoda Poppy w balonie — niezwykła podróż z trollami doda skrzydeł ich wyobraźni! Zestaw pozwala połączyć odkrywanie minifigurek trolli oraz licznych funkcji i akcesoriów z odtwarzaniem scenek z filmu lub wymyślaniem własnych opowieści. Niesamowity zestaw i epicka opowieść o trollach Zestaw z zabawkowym pojazdem zawiera trzy minifigurki (i dodatkowo figurkę Pana Dinklesa), więc zabawa może się rozpocząć z chwilą otwarcia pudełka. W pudełku czeka mapa i lornetka, które pomogą w nawigowaniu, a także klapy w kształcie serca, do manewrowania. Dzieci będą mieć masę radości, kierując balon w stronę Symphonyville — zupełnie jak Poppy, Branch i ich filmowi kumple! Zabawki z serii LEGO Trolls World Tour otworzą drzwi do świata kreatywnej zabawy przed wszystkimi fanami filmów DreamWorks o trollach. Ożyw świat filmowych trolli! Zestawy konstrukcyjne zawierają kolekcjonerskie akcesoria oraz zabawne zdejmowane włosy. Budowa różowego balonu na ogrzane powietrze będzie jeszcze lepszą zabawą dzięki instrukcjom Instructions PLUS z interaktywnymi narzędziami do wyświetlania.

Uroczy zestaw 41252 to doskonała propozycja dla chłopców i dziewczynek, którzy lubią bawić się w odtwarzanie ról. Wymiary balonu: ok. 22 cm wysokości, 17 cm długości 13 cm szerokości.

Ilość elementów: 250

Wiek: 6+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Trolls


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.