LEGO Technic Ekstremalna Przygoda 42069
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Technic Ekstremalna Przygoda 42069

Marka: Lego
Kod produktu: 42069
Dostępność: Brak
Odbiór w punkcie
Cena: 499.00 (zawiera podatek VAT)
LEGO Technic Ekstremalna Przygoda 42069LEGO Technic Ekstremalna Przygoda 42069

Opis

Sprawdź niezwykłą przyczepność i manewrowość tego ekstremalnego pojazdu z czterema terenowymi gąsienicami i działającym zawieszeniem, podnoszonymi drzwiami i opuszczanymi stopniami bocznymi, podnoszonym namiotem dachowym, działającą wyciągarką, przednim układem kierowniczym, otwieraną maską, szczegółowym silnikiem V8 z ruchomymi tłokami i zamykaną tylną klapą. Model ma również wysuwaną szufladę bagażową, dwa boczne schowki z apteczką i dwiema gaśnicami oraz bagażnik na dachu z dwoma kanistrami w rzadkim, ciemnozielonym kolorze.

  • Pojazd ma cztery gąsienice terenowe, działające zawieszenie, podnoszone drzwi i opuszczane stopnie boczne, podnoszony namiot dachowy, zamykaną tylną klapę, działającą wyciągarkę, przedni układ sterowniczy, otwieraną maskę, szczegółowy silnik V8 z ruchomymi tłokami, wyciąganą szufladę z łopatą, otwierane schowki boczne z apteczką i dwiema gaśnicami oraz bagażnik na dachu z dwoma ciemnozielonymi kanistrami.
  • Model składa się z żółtych, czarnych i fioletowych elementów i ma naklejki dekoracyjne.
  • Manewruj pojazdem, by obrócić gąsienice terenowe.
  • Model Ekstremalna przygoda (z podniesionym namiotem i otwartymi drzwiami) ma ok. 30 cm wysokości, 44 cm długości i 25 cm szerokości, a po złożeniu namiotu i zamknięciu drzwi ma ok. 26 cm wysokości i 24 cm szerokości.
  • Model B ma ok. 19 cm wysokości, 47 cm długości i 20 cm szerokości.

Ilość elementów: 2382

Wiek: 11-16 lat

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Technic


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.