LEGO Super Heroes Bitwa mechów Spider-Mana i Doktora Octopusa 76198
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Super Heroes Bitwa mechów Spider-Mana i Doktora Octopusa 76198

Marka: Lego
Kod produktu: 76198
Dostępność: W magazynie
Cena: 79.99 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Super Heroes Bitwa mechów Spider-Mana i Doktora Octopusa 76198LEGO Super Heroes Bitwa mechów Spider-Mana i Doktora Octopusa 76198LEGO Super Heroes Bitwa mechów Spider-Mana i Doktora Octopusa 76198LEGO Super Heroes Bitwa mechów Spider-Mana i Doktora Octopusa 76198LEGO Super Heroes Bitwa mechów Spider-Mana i Doktora Octopusa 76198

Opis

Do każdej ręki weź fantastycznego mecha Marvela — i ruszaj do boju! Zestaw LEGO® Marvel Spider-Man: Bitwa mechów Spider-Mana i Doktora Octopusa (76198) zapewnia dzieciom podwójną dawkę zabawy w superbohaterów.Mnóstwo funkcji to niezliczone możliwości pomysłowej zabawyZestaw z dwoma mechami Spider-Mana i Doktora Octopusa zawiera minifigurki pilotów, roboty o ruchomych kończynach oraz ciekawą broń. Dzieci mogą posadzić minifigurki Spider-Mana i Doktora Octopusa w kokpitach ich maszyn. Mechy mają ruchome kończyny, miotacze blasterowe, pajęczyny i inne ciekawe elementy, które pomogą młodym superbohaterom odegrać sceny z ich ulubionych filmów Marvela albo wymyślać własne nieskończone przygody.
Oba mechy mają ok. 11 cm wysokości, więc doskonale nadają się do aktywnej zabawy w odgrywanie ról. A po zakończonej walce ruchome mechy można ustawić na półce w pokoju jako niecodzienną ozdobę.

Ilość elementów: 305

Wiek: 7+
 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Super Heroes


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.