LEGO Super Heroes Atak Clayface’a na Jaskinię Batmana 76122
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Super Heroes Atak Clayface’a na Jaskinię Batmana 76122

Marka: Lego
Kod produktu: 76122
Dostępność: Brak
Cena: 364.40 (zawiera podatek VAT)
 LEGO Super Heroes Atak Clayface’a na Jaskinię Batmana 76122 LEGO Super Heroes Atak Clayface’a na Jaskinię Batmana 76122 LEGO Super Heroes Atak Clayface’a na Jaskinię Batmana 76122

Opis

Zainspiruj dzieci do tworzenia własnych, mrożących krew w żyłach przygód ze składającym się z 1037 klocków zestawem LEGO® DC Batman™ 76122 Atak Clayface’a™ na Jaskinię Batmana. W Jaskini Batmana znajduje się mnóstwo funkcji ułatwiających rozpoczęcie zabawy: kącik komputerowy, odczepiana wieża do „transformacji” Bruce’a Wayne’a™ w Batmana oraz odczepiany budynek więzienia z funkcją eksplozji do odgrywania scen ucieczki więźniów. Ten zestaw z superbohaterami zawiera także czołg Batmana™ z obrotową wieżyczką uzbrojoną w cztery wystrzeliwane rakiety, miotaczem klocków i miotaczem haka. Oba miotacze można odczepić i włożyć do ręki minifigurkom. Dzięki dołączonym elementom bojowym oraz elementom Batmana dzieci mogą puścić wodze wyobraźni i ulepszyć swoje modele, minifigurki i broń. Do tego sześć minifigurek i duży, ruchomy model Clayface’a sprawiają, że ten ciekawy zestaw doskonale sprawdzi się jako prezent dla miłośników Batmana.

Model Jaskini Batmana LEGO® z odczepianym więzieniem i wieżą transformacyjną ma ok. 22 cm wysokości, 43 cm szerokości i 9 cm głębokości.
Czołg Batmana™ ma ok. 8 cm wysokości, 8 cm długości i 7 cm szerokości.
Clayface™ ma ok. 12 cm wysokości.

Ilość elementów: 1038

Wiek: 8+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Super Heroes


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.