LEGO KAPITAN MARVEL Atak Skrullów  76127
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO KAPITAN MARVEL Atak Skrullów 76127

Marka: Lego
Kod produktu: 76127
Dostępność: Brak
Cena: 109.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO KAPITAN MARVEL Atak Skrullów  76127LEGO KAPITAN MARVEL Atak Skrullów  76127LEGO KAPITAN MARVEL Atak Skrullów  76127LEGO KAPITAN MARVEL Atak Skrullów  76127

Opis

Ocal kotkę Goose przed Talosem w zestawie LEGO® Marvel 76127 Kapitan Marvel i atak Skrulla. Połącz siły z Kapitan Marvel i Nickiem Fury i ruszaj na ratunek! W tym dynamicznym zestawie konstrukcyjnym znajdziesz Quin-jet Nicka Fury z otwieranym kokpitem dla dwóch minifigurek, przestawianymi skrzydłami, dwoma miotaczami pocisków, które strzelają salwami po cztery klocki, oraz otwieranym tylnym przedziałem, w którym zmieści się kotka Goose. W tej popularnej zabawce czekają na Ciebie trzy minifigurki z bronią. Wykorzystaj je do twórczej zabawy i odtwarzania ekscytujących scen z filmu „Kapitan Marvel”.

Zestaw z Kapitan Marvel zawiera trzy nowe minifigurki dostępne od stycznia 2019 r.: Kapitan Marvel, Nicka Fury i Talosa, a także kotkę Goose.
Kolekcjonerski pojazd Quin-jet z serii LEGO® Marvel ma otwierany kokpit z miejscem na dwie minifigurki, przestawiane skrzydła, dwie wyrzutnie pocisków oraz otwierany tylny przedział z miejscem dla kota.
Model LEGO® Marvel ma działka, które strzelają salwą czterech pocisków. W zestawie broń superbohaterów: klocki energetycznych mocy Kapitan Marvel oraz miotacz klocków Talosa.
Sięgnij po wypakowany akcją zestaw z superbohaterami i odtwórz pełne napięcia sceny z filmu Kapitan Marvel.

Quin-jet ma ok. 11 cm wysokości, 30 cm długości i 21 cm szerokości.

Ilość elementów: 307
Wiek: 7+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Super Heroes


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.