LEGO Star Wars Zamek Dartha Vadera 75251
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Star Wars Zamek Dartha Vadera 75251

Marka: Lego
Kod produktu: 75251
Dostępność: Brak
Odbiór w punkcie
Cena: 458.00 (zawiera podatek VAT)
LEGO Star Wars Zamek Dartha Vadera 75251LEGO Star Wars Zamek Dartha Vadera 75251LEGO Star Wars Zamek Dartha Vadera 75251LEGO Star Wars Zamek Dartha Vadera 75251

Opis

Stań do pojedynku z Vaderem w jego ufortyfikowanym zamku!

Przygotuj się na sceny pełne akcji na planecie Mustafar w zestawie LEGO® Star Wars 75251 Zamek Dartha Vadera! Ten szczegółowy zestaw konstrukcyjny przedstawia groźnie wyglądający dom Vadera. Wśród licznych detali znajduje się strumień spływającej lawy zbudowany z klocków, podziemny hangar z droidem myszą i stacją dokującą, starożytna świątynia Sithów zawierająca holokron, stojaki na dodatkową amunicję oraz sekretne schowki z innymi artefaktami Sithów. W hangarze stoi również model myśliwca TIE Advanced do zbudowania z miotaczami klocków i miejscem na minifigurkę Dartha Vadera. W zamku znajdziesz też zbiornik z bactą i komnatę medytacyjną Dartha Vadera wyposażoną w urządzenie do komunikacji holograficznej. Na szczycie budynku znajduje się platforma do spotkań z obronnym miotaczem klocków. Oprócz klasycznej minifigurki Dartha Vadera zestaw zawiera także jej wersję do zbiornika bacta oraz dwóch królewskich gwardzistów i pilota transportowca imperium.

W zestawie pięć minifigurek: Darth Vader, Darth Vader™ (zbiornik z bactą), dwóch królewskich gwardzistów i pilot transportowca Imperium.
W komplecie zamek Dartha Vadera i myśliwiec TIE Advanced Vadera do zbudowania.
Z zamku znajduje się podziemny hangar z droidem myszą i stacją dokującą, starożytna świątynia Sithów z holokronem, stojakami na dodatkową amunicję, relikwiami Sithów i sekretnymi schowkami na rękojeść miecza świetlnego oraz czerwony kryształ kyber. Jest w nim również miejsce na myśliwiec TIE Advanced Vadera.
Budowla ma boczne drzwi wejściowe, otwierany zbiornik z bactą, haczyk na pelerynę Lorda Vadera oraz komnatę medytacyjną z miejscem na minifigurkę i urządzeniem do komunikacji holograficznej. Na szczycie zamku znajduje się okrągłe miejsce do spotkań z obronnym miotaczem klocków.
Myśliwiec TIE Advanced ma dwa miotacze klocków i otwierany kokpit z miejscem na minifigurkę.
Broń: czerwony miecz świetlny Dartha Vadera, pistolet blasterowy pilota transportowca Imperium oraz dzidy królewskich gwardzistów.


Zestaw Star Wars Zamek Dartha Vadera ma ok. 41 cm wysokości, 28 cm szerokości i 23 cm głębokości.
Myśliwiec TIE Advanced ma ok. 6 cm wysokości, 11 cm szerokości i 9 cm długości.

Ilość elementów: 1060
Wiek: 9+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Star Wars


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.