LEGO Star Wars Śmigacz Luke'a Skywalkera 75271
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Star Wars Śmigacz Luke'a Skywalkera 75271

Marka: Lego
Kod produktu: 75271
Dostępność: Brak
Cena: 109.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO Star Wars Śmigacz Luke'a Skywalkera 75271LEGO Star Wars Śmigacz Luke'a Skywalkera 75271LEGO Star Wars Śmigacz Luke'a Skywalkera 75271LEGO Star Wars Śmigacz Luke'a Skywalkera 75271

Opis

Kolekcjonerski zestaw LEGO® Star Wars™ 75271 ze śmigaczem X-34 Luke’a Skywalkera to nowość dostępna od stycznia 2020 r. Który mały Jedi nie chciałby zabrać tej maszyny na przejażdżkę po pustyni? To pierwszy tak szczegółowy model śmigacza: jest w nim miejsce dla minifigurek Luke'a i C-3PO, otwierany bagażnik z makrolornetką, a także miejsce do przypięcia karabinu blasterowego Luke'a, więc można od razu włączyć wyobraźnię! W zestawie jest też jaskinia do zbudowania z kryjówką dla minifigurki uzbrojonego Jawy, więc dzieci mogą odgrywać scenki z filmu „Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja”. Całkiem inny wymiar! W bezpłatnej aplikacji LEGO Life można znaleźć instrukcje Instructions PLUS, które mają funkcję przybliżania i obracania widoku oraz wizualizacji postępów budowania. Dzięki nim nawet maluchy poradzą sobie z budową tej popularnej zabawki nawiązującej do Gwiezdnych Wojen. Super! Kosmiczna zabawa! Grupa LEGO już od 1999 r. tworzy modele kultowych statków, pojazdów, miejsc i postaci zuniwersum legendarnych Gwiezdnych Wojen. Zabawki do zbudowania z serii LEGO Star Wars cieszą się wielką popularnością i będą doskonałym prezentem dla każdego fana, bez względu na jego wiek i upodobania.

Śmigacz Luke’a ma ok. 5 cm wysokości, 20 cm długości i 11 cm szerokości, więc dzieci mogą go łatwo spakować i zabrać w podróż razem z minifigurkami Star Wars™ i modelem jaskini!

Ilość elementów: 236
Wiek: 7+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Star Wars


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.