LEGO Star Wars Śmigacz Luke'a Skywalkera 75271
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Star Wars Śmigacz Luke'a Skywalkera 75271

Marka: Lego
Kod produktu: 75271
Dostępność: W magazynie
Niedostępny w: Kraków-Bronowicka,
Cena: 109.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Star Wars Śmigacz Luke'a Skywalkera 75271LEGO Star Wars Śmigacz Luke'a Skywalkera 75271LEGO Star Wars Śmigacz Luke'a Skywalkera 75271LEGO Star Wars Śmigacz Luke'a Skywalkera 75271

Opis

Kolekcjonerski zestaw LEGO® Star Wars™ 75271 ze śmigaczem X-34 Luke’a Skywalkera to nowość dostępna od stycznia 2020 r. Który mały Jedi nie chciałby zabrać tej maszyny na przejażdżkę po pustyni? To pierwszy tak szczegółowy model śmigacza: jest w nim miejsce dla minifigurek Luke'a i C-3PO, otwierany bagażnik z makrolornetką, a także miejsce do przypięcia karabinu blasterowego Luke'a, więc można od razu włączyć wyobraźnię! W zestawie jest też jaskinia do zbudowania z kryjówką dla minifigurki uzbrojonego Jawy, więc dzieci mogą odgrywać scenki z filmu „Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja”. Całkiem inny wymiar! W bezpłatnej aplikacji LEGO Life można znaleźć instrukcje Instructions PLUS, które mają funkcję przybliżania i obracania widoku oraz wizualizacji postępów budowania. Dzięki nim nawet maluchy poradzą sobie z budową tej popularnej zabawki nawiązującej do Gwiezdnych Wojen. Super! Kosmiczna zabawa! Grupa LEGO już od 1999 r. tworzy modele kultowych statków, pojazdów, miejsc i postaci zuniwersum legendarnych Gwiezdnych Wojen. Zabawki do zbudowania z serii LEGO Star Wars cieszą się wielką popularnością i będą doskonałym prezentem dla każdego fana, bez względu na jego wiek i upodobania.

Śmigacz Luke’a ma ok. 5 cm wysokości, 20 cm długości i 11 cm szerokości, więc dzieci mogą go łatwo spakować i zabrać w podróż razem z minifigurkami Star Wars™ i modelem jaskini!

Ilość elementów: 236
Wiek: 7+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Star Wars


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.