LEGO Star Wars Śmigacz śnieżny - EDYCJA ROCZNICOWA 75259
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Star Wars Śmigacz śnieżny - EDYCJA ROCZNICOWA 75259

Marka: Lego
Kod produktu: 75259
Dostępność: Brak
Odbiór w punkcie
Cena: 146.50 (zawiera podatek VAT)
LEGO Star Wars Śmigacz śnieżny - EDYCJA ROCZNICOWA 75259LEGO Star Wars Śmigacz śnieżny - EDYCJA ROCZNICOWA 75259LEGO Star Wars Śmigacz śnieżny - EDYCJA ROCZNICOWA 75259LEGO Star Wars Śmigacz śnieżny - EDYCJA ROCZNICOWA 75259LEGO Star Wars Śmigacz śnieżny - EDYCJA ROCZNICOWA 75259LEGO Star Wars Śmigacz śnieżny - EDYCJA ROCZNICOWA 75259

Opis

Włączyć alarm! Baza Echo jest w niebezpieczeństwie! Pomóż Luke’owi i Dakowi Ralterowi wygrać bitwę o Hoth we wspaniałym śmigaczu śnieżnym LEGO® Star Wars™ z filmu „Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje”. Pomknij do boju po lodzie i załaduj sprężynowe działka zamontowane na śmigaczu. Wystrzel z tylnego miotacza klocków albo wyrzuć harpun na lince. Potem pomóż żołnierzowi Rebelii wycelować i wystrzelić z miotacza klocków na wieży. Imperium nie może zwyciężyć!

W zestawie cztery minifigurki LEGO® Star Wars™: Luke Skywalker i Dak Ralter w strojach pilotów, żołnierz Rebelii oraz dodatkowa, rocznicowa minifigurka Lando Calrissiana na odczepianej podstawce.
Śmigacz śnieżny ma otwierany kokpit z miejscem na dwie minifigurki, a uzbrojony jest w dwa sprężynowe działka, miotacz klocków i harpun na lince z tyłu. W zestawie jest także podnoszona i obrotowa wieża z miotaczem klocków.
Broń: oryginalny blaster Lando Calrissiana, pistolet blasterowy i niebieski miecz świetlny Luke’a oraz blaster żołnierza Rebelii.
W komplecie jest również elektrolornetka.

Śmigacz śnieżny ma ok. 5 cm wysokości, 18 cm długości i 14 cm szerokości.
Wieża z miotaczem ma ok. 8 cm wysokości, 6 cm szerokości i 6 cm głębokości.

Ilość elementów: 309
Wiek: 7+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Star Wars


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.