LEGO Star Wars Śmigacz śnieżny 75268
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Star Wars Śmigacz śnieżny 75268

Marka: Lego
Kod produktu: 75268
Dostępność: Brak
Cena: 99.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO Star Wars Śmigacz śnieżny 75268LEGO Star Wars Śmigacz śnieżny 75268LEGO Star Wars Śmigacz śnieżny 75268LEGO Star Wars Śmigacz śnieżny 75268

Opis

Zestaw konstrukcyjny Śmigacz śnieżny 75268 może być fajnym wprowadzeniem do uniwersum LEGO® Star Wars™ dla dzieci w wieku od 4 lat. Modele śmigacza śnieżnego, stacji obronnej Baza Echo oraz ścigacza są łatwe do zbudowania i mają ciekawe uzbrojenie, w tym wyrzutnię dysków, która pozwoli urządzić bitwy na niby. Są tam też dwie minifigurki — bohaterski pilot Rebelii Wedge Antilles oraz szturmowiec śnieżny — które będą natchnieniem do odgrywania przygód z podziałem na role. Wypróbuj instrukcje Instructions PLUS! Przy budowie tych modeli mogą pomóc interaktywne cyfrowe instrukcje Instructions PLUS. Są one dostępne w darmowej aplikacji LEGO Life na smartfony oraz tablety i pozwalają obracać oraz przybliżać widok modelu, tak aby ułatwić dzieciom odpowiednie połączenie klocków LEGO. Witaj w świecie 4+! Zabawki konstrukcyjne LEGO Star Wars dla dzieci w wieku od 4 lat są dla przedszkolaków wprowadzeniem do uniwersum Star Wars z jego bohaterami i złoczyńcami. W nauce budowania pomagają specjalne podstawki startowe, dzięki którym nawet zupełni nowicjusze poczują dumę z samodzielnego złożenia budynków, pojazdów i nie tylko.

Zabawkowy kosmiczny śmigacz śnieżny ma ok. 5 cm wysokości, 11 cm długości i 9 cm szerokości, więc łatwo spakować go i zabrać w podróż wraz z innymi modelami i minifigurkami Star Wars™.

Ilość elementów: 91
Wiek: 4+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Star Wars


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.