LEGO Spiderman Odrzutowiec Starka 76130
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Spiderman Odrzutowiec Starka 76130

Marka: Lego
Kod produktu: 76130
Dostępność: Brak
Odbiór w punkcie
Cena: 224.80 (zawiera podatek VAT)
LEGO Spiderman Odrzutowiec Starka 76130LEGO Spiderman Odrzutowiec Starka 76130LEGO Spiderman Odrzutowiec Starka 76130LEGO Spiderman Odrzutowiec Starka 76130LEGO Spiderman Odrzutowiec Starka 76130

Opis

Obroń Wenecję przed atakiem dronów! Happy Hogan, Nick Fury, Mysterio i Spider-Man są już gotowi do walki na pokładzie niezwykłego odrzutowca Starka. Ustaw skrzydła w odpowiedniej pozycji i wystartuj. Happy Hogan i Nick Fury mogą sterować tym zaawansowanym odrzutowcem z podwójnego kokpitu. Uważaj na dwa drony strzelające klockami i zaatakuj je miotaczami, w które uzbrojony jest odrzutowiec. Potem zrzuć bomby energetyczne lub pozwól Spider-Manowi wkroczyć do akcji na pajęczynie!

Happy Hogan, Nick Fury i Spider-Man czekają na Twoją pomoc w powietrznej walce z Mysterio. Ten pełen akcji zestaw ze Spider-Manem przedstawia samolot odrzutowy Starka z dwoma miotaczami klocków, ruchomymi skrzydłami, komorą na bomby energetyczne, kokpitem z miejscem na dwie minifigurki, siedzeniem dla pasażera z tyłu, na którym można posadzić Spider-Mana, oraz funkcją otwierania włazu. Wystarczy nacisnąć przycisk na wierzchu odrzutowca, by zrzucić bomby energetyczne lub opuścić w dół Spider-Mana na pajęczynie. W tym pomysłowym zestawie znajdują się również dwa drony strzelające klockami i cztery minifigurki, dzięki którym można odgrywać sceny z filmu Marvela o superbohaterach „Spider-Man: Daleko od domu”.

Odrzutowiec Starka ma ok. 10 cm wysokości, 38 cm długości i 25 cm szerokości.
Każdy z dronów ma ok. 4 cm długości, 4 cm szerokości i 2 cm wysokości.

Ilość elementów: 504

Wiek: 8+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Spiderman


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.