LEGO Overwatch Burzyciel 75976
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Overwatch Burzyciel 75976

Marka: Lego
Kod produktu: 75976
Dostępność: Brak
Cena: 119.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO Overwatch Burzyciel 75976LEGO Overwatch Burzyciel 75976LEGO Overwatch Burzyciel 75976

Opis

Czas ruszać do akcji! Zbuduj uwielbianego przez fanów Burzyciela z klocków LEGO®. Model opancerzonego mecha z poczwórnymi działkami i czterema wysuwanymi odnóżami można zamienić w potężną kulę, która toczy się z ogromną prędkością — zupełnie jak w grze Overwatch®. Burzyciel pilotowany przez zaradnego chomika Hammonda przyda się w każdej bitwie i będzie świetną ozdobą Twojego stanowiska gamingowego. Tylko pamiętaj — nie drażnij chomika!

Fani gry Overwatch® mogą zbudować własnego Burzyciela!

Wykonuj epickie misje rodem z gry Overwatch® z zestawem LEGO® Overwatch 75976 Burzyciel. Zestaw, zainspirowany popularną na całym świecie zespołową grą akcji Overwatch, przedstawia opancerzonego mecha bojowego, który zamienia się w szybką kulę. Pilotem uwielbianego przez graczy Burzyciela jest Hammond — zaradny chomik, który wyskakuje z kokpitu mecha tak samo jak w grze. Młodym fanom gry Overwatch spodobają się poczwórne działka i cztery wysuwane odnóża, które rozkładają się podczas zamiany kuli w mecha, a doskonale rozpoznawalny model postaci z gry z pewnością zachęci ich do zabawy. Starsi gracze mogą pokazać światu swoją pasję, ustawiając ten rewelacyjny model przy swoim stanowisku gamingowym.

Kreatywny model Burzyciela ma ok. 11 cm wysokości, 11 cm długości i 13 cm szerokości. Zestawy z serii konstrukcyjnej LEGO® Overwatch® to doskonały prezent dla fanów tej popularnej na całym świecie zespołowej gry akcji.

Ilość elementów: 227

Wiek: 9+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Overwatch


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.