LEGO Ninjago Wyścigówki Jaya i Lloyda 71709
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Ninjago Wyścigówki Jaya i Lloyda 71709

Marka: Lego
Kod produktu: 71709
Dostępność: Brak
Cena: 199.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO Ninjago Wyścigówki Jaya i Lloyda 71709LEGO Ninjago Wyścigówki Jaya i Lloyda 71709LEGO Ninjago Wyścigówki Jaya i Lloyda 71709

Opis

W zestawie 71709 czeka niezwykły zabawkowy motocykl oraz samolot. Fani LEGO® NINJAGO® będą mieć wiele radości, budując ten zestaw, a potem w pojedynkę lub ze znajomymi pędząc wyścigówkami Jaya i Lloyda! Dzieci dadzą się porwać wciągającym przygodom w świecie ninja, gdzie Cyfrowy Jay pędzi zabawkowym samolotem, a Cyfrowy Lloyd goni złego Hausnera swym motocyklem. Więcej zabawy Budowanie zabawkowego samolotu i motocykla z tego zestawu może być teraz jeszcze prostsze i fajniejsze dzięki interaktywnym instrukcjom Instructions PLUS. Są one dostępne w darmowej aplikacji LEGO Life i pozwalają obracać oraz przybliżać widok modelu, tak aby dzieci poradziły sobie z samodzielnym ukończeniem modelu. Przy tym zestawie taki przewodnik świetnie się sprawdzi. Idealny prezent urodzinowy dla dzieci Zestawy LEGO NINJAGO to drzwi do tajemniczego świata, w którym dzieci mogą puścić wodze fantazji i wcielić się w postacie dzielnych wojowników ninja, którzy walczą ze złem. Niesamowite zabawki, w tymmechy, motocykle, odrzutowce, smoki, świątynie i inne fajne dodatki zapewnią dzieciom wiele godzin zabawy w odgrywanie ról.

Zabawki akcji LEGO® NINJAGO® są takiej wielkości, że można się nimi bawić w domu lub zabrać w podróż. Zabawkowy motocykl ma ok. 6 cm wysokości, 28 cm długości i 5 cm szerokości.

Ilość elementów: 322

Wiek: 7+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Ninjago


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.