LEGO Ninjago Złota zbroja 71702
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Ninjago Złota zbroja 71702

Marka: Lego
Kod produktu: 71702
Dostępność: Brak
Cena: 299.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO Ninjago Złota zbroja 71702LEGO Ninjago Złota zbroja 71702LEGO Ninjago Złota zbroja 71702LEGO Ninjago Złota zbroja 71702

Opis

Każdy fan serialu zafascynowany scenami z 2. sezonu będzie zachwycony zestawem LEGO® NINJAGO® Legacy z mechem i czterema figurkami wojowników ninja. W zestawie są cztery minifigurki: Złoty Ninja Lloyd, Wu i kamienni wojownicy Generał Kozu oraz Zwiadowca Kamiennej Armii, więc dzieci mogą odgrywać wielkie bitwy ze świata NINJAGO z podziałem na role — w pojedynkę lub w gronie przyjaciół. Fajne zabawki dla dzieci Przy budowie mecha ninja dzieci mogą skorzystać z instrukcji Instructions PLUS w aplikacji LEGO Life. Dzięki temu budowanie stanie się całkiem nowym, ekscytującym doznaniem. Narzędzie, które można uruchomić na smartfonach i tabletach, ma funkcje przybliżania i obrotu oraz wizualizacji postępów w budowie zabawki. Niezwykłe zabawki ninja dla dzieci! Dzięki zabawkom LEGO NINJAGO dzieci mogą znaleźć się w krainie niekończących się przygód i emocji, by tam ramię w ramię ze swoimi bohaterami ninja stanąć do walki z siłami ciemności. Zabawa mechami, samochodami, smokami, świątyniami, figurkami do zbudowania i innymi zabawkami LEGO NINJAGO na pewno wciągnie każdego fana opowieści o ninja.

Zabawka NINJAGO® z mechem idealnie nadaje się do zabawy w domu, ale łatwo zmieścić ją w torbie, więc podróż nie musi oznaczać rozstania z nią. Ninja są świetni w poszukiwaniu nowych przygód! Mech ninja ma 25 cm wysokości, 23 cm długości i 30 cm szerokości.

Ilość elementów: 489

Wiek: 8+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Ninjago


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.