LEGO NINJAGO Ultrasmok 70679
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO NINJAGO Ultrasmok 70679

Marka: Lego
Kod produktu: 70679
Dostępność: Brak
Odbiór w punkcie
Cena: 338.55 (zawiera podatek VAT)
LEGO NINJAGO Ultrasmok 70679LEGO NINJAGO Ultrasmok 70679

Opis

Stań do walki ze złym Lordem Garmadonem, Pythorem i Wężonami w zestawie LEGO® NINJAGO® Legacy 70679 Utrasmok! Ten imponujący smok NINJAGO ma kokpit z miejscem na dwie minifigurki, cztery głowy z miotaczami klocków i kłapiącymi szczękami, rozkładane skrzydła, machający ogon i uchwyt ułatwiający latanie i zabawę. Ten pełen akcji zestaw ze smokiem zawiera sześć minifigurek z bronią, które przydadzą się podczas zabawy w odgrywanie na nowo klasycznych scen akcji z serialu telewizyjnego NINJAGO Mistrzowie Spinjitzu.


W zestawie sześć minifigurek LEGO® NINJAGO®: ninja Lloyd i Wu oraz Lord Garmadon, Spitta, Lasha i Pythor.
Ultrasmok ma kokpit z miejscem na dwie minifigurki i tron dla Lloyda, uchwyt ułatwiający latanie i zabawę, rozkładane skrzydła, cztery głowy (każda innego żywiołu) z miotaczami klocków i kłapiącymi szczękami, machający ogon i ruchome kończyny.
Podnieś czterogłowego smoka za uchwyt, by rozłożyć mu skrzydła i wzbić się do lotu!
Broń: dwie złote katany ninja Lloyda z serii LEGO® NINJAGO®, kij bo Wu, cztery srebrne katany Lorda Garmadona, włócznia Spitty, nóż motylkowy Lashy oraz krótki sztylet Wężona Pythora.
Seria LEGO® NINJAGO® Legacy to nowe wersje popularnych zestawów LEGO NINJAGO z poprzednich sezonów serialu telewizyjnego NINJAGO Mistrzowie Spinjitzu, które w nowy sposób przedstawiają kultowe konflikty.

Model ma ok. 20 cm wysokości, 55 cm długości i 44 cm szerokości.

Ilość elementów: 951
Wiek: 9+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Ninjago


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.