LEGO Ninjago Świątynia Broni Ostatecznej 70617
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Ninjago Świątynia Broni Ostatecznej 70617

Marka: Lego
Kod produktu: 70617
Dostępność: Brak
Odbiór w punkcie
Cena: 349.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO Ninjago Świątynia Broni Ostatecznej 70617LEGO Ninjago Świątynia Broni Ostatecznej 70617LEGO Ninjago Świątynia Broni Ostatecznej 70617

Opis

Dołącz do misji ninja i dostań się do środka Świątyni broni ostatecznej z filmu LEGO® NINJAGO®: FILM™. W świątyni znajdziesz tajne wejście, działającą zapadnię, spadające kamienie i dynamit, pułapki z wystrzeliwanymi ostrzami i spadającym mieczem, lochy oraz wiszącą klatkę, w której można zamknąć minifigurkę. Część świątyni z tyczkami można wysunąć i w ten sposób dostać się do skrzyni ze skarbem. W zestawie jest też siedem minifigurek z bronią i dwie figurki strażników świątynnych do zbudowania, dzięki którym zabawa będzie jeszcze ciekawsza.

  • W zestawie siedem minifigurek: Kai, Nya, Cole, Zane, Lloyd, Jay i dżunglowy Garmadon z czterema rękami i nowym dżunglowym strojem oraz dwie figurki strażników świątynnych do zbudowania.
  • Świątynia ma duże drzwi wejściowe, zapadnię, spadające kamienie i dynamit, lochy z sekretnym wyjściem, składzik z mieczem i wazą do zbudowania, dwa pomieszczenia na poddaszu, latarnię z przezroczystym niebieskim płomieniem, posąg oraz różne akcesoria takie jak szkielet, pająk i dwa węże. W bibliotece jest zwój i ukryty miotacz dysków (strzelający dyskami z rysunkiem ostrza), a w pomieszczeniu ze złotym mieczem znajduje się pułapka ze spadającym mieczem. W wiszącej klatce można zamknąć minifigurkę, a część świątyni z tyczkami można wysunąć i w ten sposób dostać się do skrzyni ze skarbem.

Świątynia broni ostatecznej ma ok. 49 cm wysokości, 38 cm szerokości i 28 cmgłębokości.
Strażnicy świątynni mają ok. 10 cm wysokości.

Ilość elementów: 1403

Wiek: 9-14 lat

 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Ninjago


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.