LEGO MINIONS Niepowstrzymany motocykl ucieka 75549
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO MINIONS Niepowstrzymany motocykl ucieka 75549

Marka: Lego
Kod produktu: 75549
Dostępność: W magazynie
Cena: 89.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO MINIONS Niepowstrzymany motocykl ucieka 75549LEGO MINIONS Niepowstrzymany motocykl ucieka 75549LEGO MINIONS Niepowstrzymany motocykl ucieka 75549LEGO MINIONS Niepowstrzymany motocykl ucieka 75549LEGO MINIONS Niepowstrzymany motocykl ucieka 75549

Opis

Podaruj dzieciom zestaw LEGO® Minions 75549, by mogły zbudować niepowstrzymany motocykl — emocje gwarantowane! W pudełku są trzy figurki — Gru, Bob i Stuart — więc zabawa zacznie się szybko i nigdy się nie skończy. Fani będą zachwyceni, mogąc zbudować motocykl i użyć go do odgrywania ulubionych scen z filmu „Minionki: Wejście Gru”.

Odgrywanie ról z ulubionymi postaciami Minionków

Zaczynajmy zabawę — niech Gru wsiądzie na motocykl. Minionki Bob i Stuart mogą usiąść z przodu, zająć miejsce za Gru albo pojechać na rakietowych rolkach.

Dzieci uczą się budować

Zabawki z serii LEGO Minions otwierają przed dziećmi drzwi do świata ulubionych psotnych stworków. Instructions PLUS to interaktywne instrukcje, które sprawią, że budowanie będzie jeszcze lepszą zabawą. Są one dostępne w darmowej aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety i pozwalają obracać oraz przybliżać widok modelu, tak aby nawet małe dzieci mogły samodzielne połączyć klocki LEGO.

Zabawkowy motocykl ma ok. 10 cm wysokości, 13 cm długości i 5 cm szerokości. To idealne wymiary do kreatywnej zabawy!

Ilość elementów: 136
Wiek: 6+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Minions


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.