LEGO MINIONS Minionki z klocków ich gniazdo 75551
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO MINIONS Minionki z klocków ich gniazdo 75551

Marka: Lego
Kod produktu: 75551
Dostępność: W magazynie
Cena: 193.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO MINIONS Minionki z klocków ich gniazdo 75551LEGO MINIONS Minionki z klocków ich gniazdo 75551LEGO MINIONS Minionki z klocków ich gniazdo 75551LEGO MINIONS Minionki z klocków ich gniazdo 75551LEGO MINIONS Minionki z klocków ich gniazdo 75551LEGO MINIONS Minionki z klocków ich gniazdo 75551LEGO MINIONS Minionki z klocków ich gniazdo 75551

Opis

Zestaw LEGO® 75551 sprawi, że mali fani Minionków będą skakać z radości. Po pierwsze, mogą zbudować z klocków niezwykłe figurki Kevina i Stuarta. Do tego po obróceniu każdy z modeli ukaże pokój pełen akcesoriów, takich jak narzędzia, kaski i broń, a także figurki do zabawy w odtwarzanie ról. Dzieciaki mogą budować dwie figurki Minionków jednocześnie, a potem przerobić Kevina na Boba.

Odkrywaj z Minionkami

Pokoje są pełne misternych detali, które przyprawią każdego małego fana Minionków o szybsze bicie serca. Każdy z modeli ma ruchome oczy i pasuje do wyjątkowej osobowości jednego z Minionków. Dzieci mogą wybrać się z Kevinem do laboratorium i popracować nad wynalazkami lub popatrzeć, jak Stuart ucina sobie drzemkę w sypialni. Z figurki Kevina można zrobić figurkę Boba ćwiczącego kung-fu.

Kreatywna zabawa i satysfakcja z budowania

Przy budowaniu tego zestawu dzieci mogą skorzystać z interaktywnych instrukcji Instructions PLUS, które sprawią, że zabawa będzie jeszcze lepsza. Są one dostępne w darmowej aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety i dzięki specjalnym funkcjom ułatwiają dzieciom samodzielne składanie klocków.

Każdy zbudowany z klocków LEGO® Minionek ma ok. 9 cm długości i 11 cm szerokości. Kevin ma 15 cm wzrostu, Stuart — 14 cm, a Bob — 12 cm. Dzięki temu figurki mogą być nie tylko zabawkami, ale także ozdobą kolekcji.

Ilość elementów: 876
Wiek: 8+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Minions


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.