LEGO Minecraft Kryjówka rozbójników 21159
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Minecraft Kryjówka rozbójników 21159

Marka: Lego
Kod produktu: 21159
Dostępność: W magazynie
Niedostępny w: Kraków-Bronowicka
Cena: 119.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Minecraft Kryjówka rozbójników 21159LEGO Minecraft Kryjówka rozbójników 21159LEGO Minecraft Kryjówka rozbójników 21159LEGO Minecraft Kryjówka rozbójników 21159

Opis

Przenieś emocje znane z komputerowej gry Minecraft™ do prawdziwego życia za pomocą zestawu LEGO® Minecraft. Gracze mogą przeżywać pełne akcji przygody ze swoimi ulubionymi postaciami z Minecrafta — rozbójnikami i żelaznym golemem. Świetna zabawka z serii Minecraft do budowania, zabawy i przebudowywania Rozbójnicy uzbrojeni w kusze (nowość na styczeń 2020 r.) schwytali sympatycznego żelaznego golema. Dzieci wcielają się w figurkę bohaterskiego rycerza i organizują misję ratunkową, korzystając ze swojego sprytu, pomysłowości i znajomości świata Minecraft. Model składa się z trzech części, które można ustawić w dowolny sposób podczas zabawy. Znajduje się w nim dużo akcesoriów i funkcji — w pełni wyposażony namiot, dwa manekiny do ćwiczeń strzeleckich i funkcja wybuchania. Zabawa figurkami z Minecrafta w zestawie klocków LEGO Zestawy do budowania LEGO Minecraft zapewniają dzieciom narzędzia do swobodnej, samodzielnej zabawy, a co więcej, świetnie sprawdzą się jako prezent świąteczny czy urodzinowy. Rewelacyjne nowe figurki do zbudowania (nowości na styczeń 2020 r.) z serii Minecraft wciągną dzieciaki w wir pasjonującej zabawy.

Model ma ok. 33 cm długości, 20 cm wysokości i 18 cm szerokości i składa się z trzech osobnych części, które dzieci mogą przestawiać i przebudowywać, by przeżywać niezliczone emocjonujące przygody.

Ilość elementów: 303

Wiek: 8+

 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Minecraft


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.