LEGO Minecraft Bitwa o czerwony kamień 21163
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Minecraft Bitwa o czerwony kamień 21163

Marka: Lego
Kod produktu: 21163
Dostępność: W magazynie
Cena: 177.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Minecraft Bitwa o czerwony kamień 21163LEGO Minecraft Bitwa o czerwony kamień 21163LEGO Minecraft Bitwa o czerwony kamień 21163LEGO Minecraft Bitwa o czerwony kamień 21163LEGO Minecraft Bitwa o czerwony kamień 21163LEGO Minecraft Bitwa o czerwony kamień 21163

Opis

Dzięki zestawowi LEGO® Minecraft Monstra z czerwonego kamienia (21163) przeniesiesz do realnego świata rozrywkę i emocje z gry Minecraft™ Dungeons. Ten zestaw konstrukcyjny to świetna okazja dla fanów Minecrafta, by zbudować świat pełen walki, ulubionych postaci i ruchomych figurek gigantów. Fajna zabawka z potworami ze świata Minecrafta
Dzieci mogą samodzielnie wymyślać przygody osadzone w świecie Minecrafta i rzucić wyzwanie kamiennym potworom oraz golemowi z czerwonego kamienia. W pudełku znajdą niesamowitą broń i ruchome potwory z czerwonego kamienia, które pozwalają budować coraz to nowe scenki. Jest tam także mnóstwo ciekawych akcesoriów — na przykład łup ukryty w śwince-skarbonce z Minecrafta.
Przenieś Minecrafta do prawdziwego świata za pomocą zestawów do budowania z klocków LEGO!
Szukasz idealnego prezentu na urodziny albo gadżetu dla fana Minecrafta? Dzięki zestawom LEGO Minecraft dzieci mogą przenieść do realnego świata walkę, postacie, konstrukcje i minizabawki z gry.
Ten zestaw konstrukcyjny LEGO® Minecraft™ to okazja dla kreatywnych graczy, którzy mogą teraz budować, przerabiać i przeżywać nowe przygody. Zawiera ruchomą figurkę potwora z czerwonego kamienia o wysokości ok. 16 cm, więc będzie to zabawa z rozmachem!

Ilość elementów: 504

Wiek: 8+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Minecraft


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.