LEGO Toy Story 4 Karnawałowe szaleństwo Chudego i Buzza  10770
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Toy Story 4 Karnawałowe szaleństwo Chudego i Buzza 10770

Marka: Lego
Kod produktu: 10770
Dostępność: Brak
Cena: 181.80 (zawiera podatek VAT)
LEGO Toy Story 4 Karnawałowe szaleństwo Chudego i Buzza  10770LEGO Toy Story 4 Karnawałowe szaleństwo Chudego i Buzza  10770LEGO Toy Story 4 Karnawałowe szaleństwo Chudego i Buzza  10770

Opis

Przygotuj się na karnawał! Dołącz do Chudego, Buzza Astrala i Bou z filmu wytwórni Disney Pixar, którzy razem z Kaczuszką i Króliczkiem wybrali się na karnawał pełen emocjonujących gier i atrakcji. Pomóż Buzzowi wycelować laserową armatką, a potem dołącz do przejażdżki Chudego i Bou Terrorantulą. I nie zapomnij wsiąść chociaż na chwilę do samochodzików! Potem zrób sobie przerwę na smaczne lody. A po przerwie — zabawa trwa dalej!

Zestawy LEGO® 4+ są zaprojektowane z myślą o małych dzieciach. Budowanie tych ciekawych modeli jest bardzo łatwe, co pomaga początkującym konstruktorom LEGO rozwijać pewność siebie.
W zestawie trzy minifigurki postaci z filmu „Toy Story”: Chudy, Buzz Astral i Bou oraz figurki LEGO® Kaczuszki i Króliczka.
Karnawałowa strzelnica ma elementy z dekoracją rakiety, które można przewrócić, oraz osobną, działającą armatkę, a także podstawkę startową i ścianę z dekoracją, które pozwolą Twojemu dziecku szybko zabrać się do budowania z klocków LEGO® i zabawy w emocjonującym świecie filmu „Toy Story” wytwórni Disney Pixar.
W komplecie jest też lodziarnia z kasą, stołem i ławkami.
W tym uroczym zestawie znajduje się też obracająca się karuzela Terrorantula z ruchomymi ramionami oraz dwa samochodziki na podwoziach startowych.
Akcesoria: sześć klocków służących jako amunicja, skrzynia, trzy elementy z nadrukiem rakiety, duże lody, dwa małe lody, deser lodowy, łyżka do lodów, wiaderko i laska pasterska Bou.
Odtwórz ze swoim maluchem emocjonujące sceny z filmu „Toy Story” lub wymyślcie własne historie.

Zestawy LEGO® 4+, znane wcześniej pod nazwą LEGO Juniors, są zgodne ze wszystkimi zestawami do kreatywnego budowania LEGO.

Strzelnica karnawałowa ma ok. 10 cm wysokości, 12 cm szerokości i 3 cm głębokości.
Każdy samochodzik ma ok. 9 cm wysokości, 3 cm długości i 3 cm szerokości.
Lodziarnia ma ok. 11 cm wysokości, 6 cm szerokości i 8 cm głębokości.
Terrorantula ma ok. 8 cm wysokości, 19 cm szerokości i 19 cm głębokości.

Ilość elementów: 230
Wiek: 4+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Juniors


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.