LEGO Hidden Side Samolot kaskaderski El Fuego 70429
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Hidden Side Samolot kaskaderski El Fuego 70429

Marka: Lego
Kod produktu: 70429
Dostępność: Brak
Cena: 112.70 (zawiera podatek VAT)
LEGO Hidden Side Samolot kaskaderski El Fuego 70429LEGO Hidden Side Samolot kaskaderski El Fuego 70429LEGO Hidden Side Samolot kaskaderski El Fuego 70429LEGO Hidden Side Samolot kaskaderski El Fuego 70429

Opis

Witaj w Hidden Side, gdzie świat cyfrowy łączy się z materialnym. Zestaw LEGO® Hidden Side 70429 Samolot kaskaderski El Fuego łączy zbudowany z klocków model z zaawansowaną technologią aplikacji. Dzięki temu dzieci mogą przeżyć niesamowitą przygodę w rzeczywistości rozszerzonej, bawiąc się samodzielnie lub z przyjaciółmi. Świetna interaktywna zabawka konstrukcyjna Zainstaluj aplikację LEGO Hidden Side AR i obejrzyj samolot kaskaderski El Fuego na ekranie smartfona lub tabletu, aby zobaczyć cyfrowy świat zjawisk nadprzyrodzonych! Dzieci mogą odkrywać, polować na duchy, rozwiązywać zagadki i zmierzyć się z najpotężniejszym duchem, Harrym Cane’em. W zestawie są też minifigurki szkieletowego El Fuego, Jacka i Mary Breaksom, a do tego figurka psa Spencera, więc można puścić wodze wyobraźni i bawić się bez końca! W LEGO Hidden Side nic nie pozostaje bez zmian W zestawach LEGO Hidden Side modele z klocków LEGO stają się w pełni interaktywne w rzeczywistości rozszerzonej. Nieustannie wzbogacamy te przenikające się światy o nową zawartość, duchy i wyjątkowe wydarzenia. Aby ożywić ten model, zainstaluj darmową aplikację Hidden Side AR dla wybranych smartfonów i tabletów i zeskanuj go!

Gotowy model samolotu kaskaderskiego El Fuego z zestawu LEGO® Hidden Side 70429 ma ok. 8 cm wysokości, 22 cm długości i 22 cm szerokości.

Ilośc elementów: 295

Wiek: 7+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Hidden Side


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.