LEGO Hidden Side Metro w Newbury 70430
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Hidden Side Metro w Newbury 70430

Marka: Lego
Kod produktu: 70430
Dostępność: Brak
Cena: 109.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO Hidden Side Metro w Newbury 70430LEGO Hidden Side Metro w Newbury 70430LEGO Hidden Side Metro w Newbury 70430LEGO Hidden Side Metro w Newbury 70430LEGO Hidden Side Metro w Newbury 70430

Opis

Dzieci pokochają niesamowity świat LEGO® Hidden Side, gdzie rzeczywistość cyfrowa i materialna przenikają się, tworząc rzeczywistość rozszerzoną i pozwalając na zabawę w trybie dla jednego lub wielu graczy. Zestaw 70430 Metro w Newbury pozwala połączyć swobodną zabawę klockami LEGO z aplikacją do rzeczywistości rozszerzonej, więc interakcja z fizycznym modelem znajduje odbicie w cyfrowym świecie. W pełni interaktywna zabawka konstrukcyjna Zeskanuj model metra w Newbury darmową aplikacją Hidden Side AR, którą zainstalujesz na swoim smartfonie lub tablecie. Na ekranie zobaczysz cyfrowy świat, w którym dzieci mogą same lub z przyjaciółmi polować na duchy, badać i odkrywać tajemnice, a także zmierzyć się z potężnym przeciwnikiem, Rat Shaunem. W zestawie są też minifigurki LEGO Jacka, Parker i nawiedzonego Pete'a Petersona, więc zabawa może trwać bez końca! Ciągle ewoluująca zabawa w rzeczywistości rozszerzonej (AR) Świat LEGO Hidden Side mieści się w fikcyjnym miasteczku Newbury, którego budynki i mieszkańców opanowały duchy. Nieustannie wzbogacamy zabawę w świecie AR o nową zawartość, duchy i wyjątkowe wydarzenia.

Gotowy model z zestawu LEGO® Hidden Side 70430 Metro w Newbury maok. 15 cm wysokości, 26 cm szerokości i 14 cm głębokości.

Ilość elementów: 348

Wiek: 8+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Hidden Side


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.