LEGO Hidden Side Nawiedzony lunapark 70432
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Hidden Side Nawiedzony lunapark 70432

Marka: Lego
Kod produktu: 70432
Dostępność: Brak
Cena: 183.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO Hidden Side Nawiedzony lunapark 70432LEGO Hidden Side Nawiedzony lunapark 70432LEGO Hidden Side Nawiedzony lunapark 70432LEGO Hidden Side Nawiedzony lunapark 70432

Opis

Fani wirtualnej rzeczywistości i gier wideo polubią niesamowity świat LEGO® Hidden Side, gdzie rzeczywistość cyfrowa i materialna przenikają się, tworząc rzeczywistość rozszerzoną (AR) i pozwalając na zabawę w trybie dla jednego lub wielu graczy. Nawiedzony lunapark 70432 to zabawka, która pozwoli Ci zapolować na duchy. Łączy ona model z klocków LEGO z aplikacją, więc interakcja z tym modelem znajduje odbicie w cyfrowym świecie. Cyfrowa interaktywna zabawka konstrukcyjna Model nawiedzonego lunaparku ożyje, gdy zobaczysz go na ekranie smartfona lub tabletu z aplikacją LEGO Hidden Side AR. Dzieciaki mogą zapolować w nim na duchy, zająć się odkrywaniem i rozwiązywaniem zagadek lub zmierzyć się z potężnym klaunem Tragico. W pudełku czeka też rollercoaster, wieża spadania oraz pięć minifigurek, więc można puścić wodze fantazji i bawić się w odgrywanie ról! Cyfrowa zabawa, która nieustannie ewoluuje Świat LEGO Hidden Side mieści się w fikcyjnym miasteczku Newbury, którego budynki i mieszkańców opanowały duchy. Nieustannie wzbogacamy zabawę w świecie AR o nową zawartość, postacie i wyjątkowe wydarzenia.

Gotowy model nawiedzonego lunaparku LEGO® Hidden Side z zestawu 70432, który wykorzystuje technologię AR, ma ok. 28 cm wysokości, 35 cm szerokości 27 cm głębokości.

Ilość elementów: 466

Wiek: 8+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Hidden Side


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.