LEGO Hidden Side Latarnia ciemności 70431
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Hidden Side Latarnia ciemności 70431

Marka: Lego
Kod produktu: 70431
Dostępność: Brak
Cena: 181.80 (zawiera podatek VAT)
LEGO Hidden Side Latarnia ciemności 70431LEGO Hidden Side Latarnia ciemności 70431LEGO Hidden Side Latarnia ciemności 70431LEGO Hidden Side Latarnia ciemności 70431LEGO Hidden Side Latarnia ciemności 70431LEGO Hidden Side Latarnia ciemności 70431

Opis

Witaj w świecie LEGO® Hidden Side, gdzie rzeczywistość cyfrowa i materialna przenikają się, tworząc rzeczywistość rozszerzoną i pozwalając na zabawę w trybie dla jednego lub wielu graczy. Zestaw 70431 Latarnia ciemności pozwala połączyć kreatywną zabawę klockami LEGO z aplikacją do rzeczywistości rozszerzonej, więc interakcja z fizycznym modelem znajduje odbicie w cyfrowym świecie. Odjazdowa interaktywna zabawka konstrukcyjna dla dzieci Aby zobaczyć niezwykły cyfrowy świat, trzeba tylko zeskanować model latarni urządzeniem z darmową aplikacją Hidden Side AR. Dzieci mogą w nim odkrywać, polować na duchy, rozwiązywać zagadki i zmierzyć się z najpotężniejszym duchem, Joe’em Ishmaelem. W zestawie jest też pięć minifigurek, więc dzieci mogą bawić się w tradycyjny sposób i wcielać się w różne role. Cyfrowa zabawa, która nieustannie ewoluuje Świat LEGO Hidden Side mieści się w fikcyjnym miasteczku Newbury, którego budynki i mieszkańców opanowały duchy. Aplikacja do rzeczywistości rozszerzonej jest stale wzbogacana o coraz to nową zawartość, duchy i wyjątkowe wydarzenia.

Gotowy model wielofunkcyjnej Latarni ciemności z zestawu LEGO® Hidden Side 70431 ma ok. 29 cm wysokości, 22 cm szerokości i 18 cm głębokości.

Ilość elementów: 540

Wiek: 8+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Hidden Side


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.