LEGO Friends Kostka do zabawy Emmy 41404
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Friends Kostka do zabawy Emmy 41404

Marka: Lego
Kod produktu: 41404
Dostępność: Brak
Cena: 34.70 (zawiera podatek VAT)
LEGO Friends Kostka do zabawy Emmy 41404LEGO Friends Kostka do zabawy Emmy 41404LEGO Friends Kostka do zabawy Emmy 41404LEGO Friends Kostka do zabawy Emmy 41404

Opis

Zestaw LEGO® Friends Kostka do zabawy Emmy (41404) na pierwszy plan wysuwa swobodną zabawę. W przezroczystej obudowie z brokatem znajdziesz miniaturowe studio fotograficzne dla zwierząt. To wspaniały prezent dla miłośników zwierząt, którzy lubią również niewielkie zabawki. Myślenie nieszablonowe Kostki LEGO Friends to zupełnie nowy sposób na zabawę. Części zestawu do pielęgnacji zwierząt można wyjąć z obudowy, dzięki czemu dzieci mogą bawić się nimi poza kostką. Można je też przymocować do dna kostki, by ułatwić zabawę w podróży — koniec z pogubionymi klockami! Obudowę można również podzielić na pół, by miniaturowym studiem fotograficznym bawić się wspólnie z przyjaciółmi. Malownicza zabawa Do zebrania jest pięć kostek. Każda z nich zawiera tajemnicze zwierzątko w losowym kolorze — odkrycie tej niespodzianki to część zabawy! Kostki można ułożyć w wieżę lub połączyć za pomocą zawiasów na bokach, by stworzyć ciekawe kształty. Zaproś dzieci do miasta Heartlake, w którym mieszkają bohaterowie dnia codziennego, a każdy gość jest mile widziany.

Kostka ma ok. 8 cm szerokości i 6 cm wysokości, więc łatwo zmieścić ją w plecaku lub torbie i zabrać ze sobą w długą podróż. Dzięki niewielkim wymiarom sprawdzi się też jako drobna ozdoba biurka.

Ilość elementów: 36

Wiek: 6+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Friends


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.