LEGO Friends Kostka do zabawy Mii 41403
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Friends Kostka do zabawy Mii 41403

Marka: Lego
Kod produktu: 41403
Dostępność: Brak
Cena: 39.80 (zawiera podatek VAT)
LEGO Friends Kostka do zabawy Mii 41403LEGO Friends Kostka do zabawy Mii 41403LEGO Friends Kostka do zabawy Mii 41403LEGO Friends Kostka do zabawy Mii 41403

Opis

Zachęć dzieci do troskliwej opieki nad innymi za pomocą zestawu LEGO® Friends Kostka do zabawy Mii (41403). W przezroczystej obudowie z brokatem znajdziesz miniaturową lecznicę dla zwierząt. To fantastyczny prezent dla miłośników zwierząt, którzy lubią również niewielkie zabawki. Kostka pełna skarbów Wszystkie części tego zestawu weterynaryjnego można wyjąć, co pozwala dzieciom na niczym nieskrępowaną, pomysłową zabawę. Można je też przymocować do dna kostki, by ułatwić zabawę w podróży — koniec z pogubionymi klockami! Kostkę można również podzielić na dwie części, by zaprosić przyjaciół do wspólnej zabawy w klinice weterynaryjnej. Przedsmak wspaniałej zabawy Jeśli kostka spodoba się dzieciom, mogą zebrać jeszcze cztery inne. Każda z nich zawiera figurkę tajemniczego zwierzątka w losowym kolorze. Maluchy z radością odkryją, które urocze stworzonko czeka na nie w środku! Kostki można też ułożyć w wieżę lub połączyć za pomocą zawiasów na bokach, by stworzyć nietypowe kształty. Zaproś dzieci do miasta Heartlake, w którym każdy jest mile widziany i z pewnością znajdzie wspaniałych przyjaciół o podobnych zainteresowaniach.

Kostka ma ok. 8 cm szerokości i 6 cm wysokości. Dzięki niewielkim wymiarom z łatwością zmieści się w plecaku lub torbie i pozwoli uniknąć nudy podczas długich podróży.

Ilość elementów: 40

Wiek: 6+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Friends


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.