LEGO Friends Kostka do zabawy Olivii 41402
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Friends Kostka do zabawy Olivii 41402

Marka: Lego
Kod produktu: 41402
Dostępność: Brak
Cena: 34.70 (zawiera podatek VAT)
LEGO Friends Kostka do zabawy Olivii 41402LEGO Friends Kostka do zabawy Olivii 41402LEGO Friends Kostka do zabawy Olivii 41402LEGO Friends Kostka do zabawy Olivii 41402

Opis

Z zestawem LEGO® Friends Kostka do zabawy Olivii (41402) dzieci mogą dokonywać własnych odkryć naukowych w wyobraźni. Ta drobna zabawka do kolekcjonowania skrywa mikrokosmos świetnej rozrywki. W środku kostki znajdziesz minilaleczkę Olivię, laboratorium do zbudowania i salę szkolną LEGO, a do tego mnóstwo akcesoriów dla minilaleczki. Jest tu nawet tajemnicze zwierzątko. Dzieci z radością odkryją, kto czeka na nich w kostce! Elastyczna zabawa Elementy tego zestawu z minilaleczką można wyjąć z obudowy, dzięki czemu dzieci mogą się nimi bawić poza kostką. Można je również przyczepić do dna kostki i zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Wszystkie części mieszczą się w ślicznej obudowie z brokatem, która będzie towarzyszyć młodym naukowcom podczas kolejnych wielkich odkryć — albo zabawy z przyjaciółmi. Do szpiku kostki Każda kostka pokazuje dzieciom fragment świata LEGO Friends. Jeśli zechcą poznać go dokładniej, mogą zebrać wszystkie pięć, a następnie ułożyć z nich wieżę lub połączyć je w inny zabawny kształt. Zaproś dzieci do miasta Heartlake, w którym mogą dowiedzieć się czegoś nowego o świecie w towarzystwie swoich przyjaciół.

Każda kostka ma ok. 8 cm szerokości i 6 cm wysokości, dzięki czemu łatwo zabrać ją w odwiedziny do przyjaciół. Do tego barwne, przenośne zabawki doskonale umilą nawet najdłuższą podróż.

Ilość elementów: 40

Wiek: 6+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Friends


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.