LEGO Friends Kostka do zabawy Andrei 41400
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Friends Kostka do zabawy Andrei 41400

Marka: Lego
Kod produktu: 41400
Dostępność: W magazynie
Cena: 34.70 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Friends Kostka do zabawy Andrei 41400LEGO Friends Kostka do zabawy Andrei 41400LEGO Friends Kostka do zabawy Andrei 41400LEGO Friends Kostka do zabawy Andrei 41400

Opis

estaw LEGO® Friends Kostka do zabawy Andrei (41400) to muzyka dla uszu młodych piosenkarzy. Dzieciom spodobają się te niewielkie zabawki do kolekcjonowania w ślicznej, przezroczystej obudowie z brokatem, w której kryje się figurka tajemniczego zwierzątka. Wpada w ucho W kostce znajduje się zabawkowy fortepian i scena, więc dzieci mogą urządzić udawany koncert. Muzyczne zabawki zbudowane z klocków można wyjąć i bawić się nimi w dowolnym miejscu. Można je też przymocować do dna kostki — już nigdy żadne klocki nie zgubią się w podróży! Obudowę można również rozłożyć na dwie części, by przysłuchiwać się występowi razem z przyjaciółmi. Wstęp do zabawy pełnymi zestawami Każda kostka pokazuje dzieciom fragment świata Friends. Do zebrania jest ich aż pięć, a w każdej kryje się figurka tajemniczego zwierzątka w różnych kolorach, co wzbogaca zabawę o element niespodzianki. Kostki można ustawiać w wieżę i łączyć ze sobą w inne ciekawe kształty. Wprowadź dzieci w świat LEGO Friends, w którym mogą spełniać swoje marzenia z pomocą fantastycznych przyjaciół!

Każda kostka ma ok. 8 cm szerokości i 6 cm wysokości. Dzięki takim wymiarom łatwo zabrać ją w odwiedziny do przyjaciół i urządzić wspólną zabawę klockami LEGO. Do tego barwne, przenośne zabawki świetnie umilą nawet najdłuższą podróż.

Ilość elementów: 49

Wiek: 6+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Friends


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.