LEGO Friends Kostka do zabawy Andrei 41400
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Friends Kostka do zabawy Andrei 41400

Marka: Lego
Kod produktu: 41400
Dostępność: Brak
Cena: 34.70 (zawiera podatek VAT)
LEGO Friends Kostka do zabawy Andrei 41400LEGO Friends Kostka do zabawy Andrei 41400LEGO Friends Kostka do zabawy Andrei 41400LEGO Friends Kostka do zabawy Andrei 41400

Opis

estaw LEGO® Friends Kostka do zabawy Andrei (41400) to muzyka dla uszu młodych piosenkarzy. Dzieciom spodobają się te niewielkie zabawki do kolekcjonowania w ślicznej, przezroczystej obudowie z brokatem, w której kryje się figurka tajemniczego zwierzątka. Wpada w ucho W kostce znajduje się zabawkowy fortepian i scena, więc dzieci mogą urządzić udawany koncert. Muzyczne zabawki zbudowane z klocków można wyjąć i bawić się nimi w dowolnym miejscu. Można je też przymocować do dna kostki — już nigdy żadne klocki nie zgubią się w podróży! Obudowę można również rozłożyć na dwie części, by przysłuchiwać się występowi razem z przyjaciółmi. Wstęp do zabawy pełnymi zestawami Każda kostka pokazuje dzieciom fragment świata Friends. Do zebrania jest ich aż pięć, a w każdej kryje się figurka tajemniczego zwierzątka w różnych kolorach, co wzbogaca zabawę o element niespodzianki. Kostki można ustawiać w wieżę i łączyć ze sobą w inne ciekawe kształty. Wprowadź dzieci w świat LEGO Friends, w którym mogą spełniać swoje marzenia z pomocą fantastycznych przyjaciół!

Każda kostka ma ok. 8 cm szerokości i 6 cm wysokości. Dzięki takim wymiarom łatwo zabrać ją w odwiedziny do przyjaciół i urządzić wspólną zabawę klockami LEGO. Do tego barwne, przenośne zabawki świetnie umilą nawet najdłuższą podróż.

Ilość elementów: 49

Wiek: 6+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Friends


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.