LEGO Friends Wielki hotel w mieście Heartlake 41684
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Friends Wielki hotel w mieście Heartlake 41684

Marka: Lego
Kod produktu: 41684
Dostępność: W magazynie
Cena: 379.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Friends Wielki hotel w mieście Heartlake 41684LEGO Friends Wielki hotel w mieście Heartlake 41684LEGO Friends Wielki hotel w mieście Heartlake 41684LEGO Friends Wielki hotel w mieście Heartlake 41684LEGO Friends Wielki hotel w mieście Heartlake 41684LEGO Friends Wielki hotel w mieście Heartlake 41684

Opis

Szukasz efektownego prezentu, który zrobi wrażenie na kreatywnym dziecku? Wielki hotel w mieście Heartlake (41684) nadaje się do tego doskonale — każde dziecko będzie zachwycone, gdy tylko przekroczy jego obrotowe drzwi. Ten piękny trójpoziomowy model ma mnóstwo detali, które przez wiele godzin nie pozwolą małym budowniczym na nudę.Pięciogwiazdkowe funkcjeW hotelu jest mnóstwo do odkrycia — bar z pianinem, recepcja, pokoje z łazienką i jadalnia na zewnątrz. Nie zabrakło również odrobiny luksusu w postaci spa i penthouse’u. Zestaw zawiera minilaleczkę aktorki Amelii, więc dzieci mogą bawić się w scenki z życia gwiazd. W pudełku czekają też postacie LEGO® Friends — Stephanie, Emma i River, więc będzie kogo obsadzić w rolach gości, recepcjonisty i gońca hotelowego.Zestaw na każdą porę rokuDołączone sezonowe akcesoria nadają zabawie dodatkowy wymiar. Wraz ze zmianą pór roku dzieci mogą dekorować model elementami, które znajdą w zestawie, a zabawa nie będzie się nudzić. Są tam liście drzew, które jesienią zmieniają kolor, śnieżki, sople i bałwan na zimę oraz kwiaty na lato.
Wymiary głównego budynku to ok. 28 cm wysokości, 28 cm szerokości i 14 cm głębokości. Styl i rozmiary tego zestawu LEGO® Friends sprawią, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.

Ilość elementów: 1308

Wiek: 8+

 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Friends


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.