LEGO Friends Szkoła w mieście Heartlake 41682
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Friends Szkoła w mieście Heartlake 41682

Marka: Lego
Kod produktu: 41682
Dostępność: W magazynie
Cena: 249.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Friends Szkoła w mieście Heartlake 41682LEGO Friends Szkoła w mieście Heartlake 41682LEGO Friends Szkoła w mieście Heartlake 41682LEGO Friends Szkoła w mieście Heartlake 41682LEGO Friends Szkoła w mieście Heartlake 41682

Opis

Podaruj dzieciom zestaw Szkoła w mieście Heartlake (41682) z pięknie zaprojektowanym budynkiem, aby mogły urządzić sobie zabawę w idealny dzień w szkole. Mogą spotykać się z przyjaciółmi, brać udział w ulubionych lekcjach i wcielać się w rolę nauczyciela.Szkoła w miniaturze jak prawdziwaNa dwóch piętrach tego modelu znajduje się pracownia naukowa z mikroskopem i biedronką do badania, a także pracownia plastyczna, teatralna i muzyczna. W tej ostatniej dzieci znajdą skrzynię z zestawem kreatywnych przebrań i różnymi instrumentami. Maluchy mogą bawić się w spędzanie czasu z przyjaciółmi w stołówce wyposażonej w stoły i zastawę stołową. Jest tam nawet korytarz z szafkami i tablicą z pucharami.Fajne zabawki dla dzieci, które lubią wcielać się w role z prawdziwego życiaW pudełku czekają dwie postacie LEGO® Friends i figurka nauczyciela, więc dzieci mogą poprowadzić lekcje po swojemu — wszystko zależy od ich kreatywności. Mogą też zająć się nowym kolegą, Julianem, i pokazać mu szkołę. Zestawy LEGO Friends stwarzają dzieciom możliwości ekscytującej zabawy i budowania, pozwalając im odtwarzać sytuacje z codziennego życia.
Model stojący na solidnej podstawce ma ok. 17 cm wysokości, 25 cm szerokości i 9 cm głębokości, więc może być samodzielną ozdobą pomieszczenia.

Ilość elementów: 605

Wiek: 6+
 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Friends


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.