LEGO Friends Samochód elektryczny Olivii 41443
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Friends Samochód elektryczny Olivii 41443

Marka: Lego
Kod produktu: 41443
Dostępność: W magazynie
Cena: 50.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Friends Samochód elektryczny Olivii 41443LEGO Friends Samochód elektryczny Olivii 41443LEGO Friends Samochód elektryczny Olivii 41443LEGO Friends Samochód elektryczny Olivii 41443LEGO Friends Samochód elektryczny Olivii 41443

Opis

Zestaw LEGO® Friends Samochód elektryczny Olivii (41443) przypadnie do gustu wszystkim dzieciakom, które troszczą się o planetę. Pozwól im wyruszyć prosto przed siebie! Zestaw obiecuje wiele godzin przygód w podróży na niby i ucieszy dzieci, które interesują się pojazdami i chcą chronić środowisko. Zabawa w nowoczesnym stylu Kolorowe elektryczne autko ma miejsca dla minilaleczek Mii i Olivii, a na tylnym siedzeniu może podróżować szczeniak Elliot. W pudełku jest także model stacji ładowania, który również nawiązuje do ochrony środowiska — ma turbinę wiatrową i panel słoneczny. Teraz jazda samochodem nie musi oznaczać zatruwania powietrza spalinami! Zabawki z sercem Podaruj maluchom zestaw, który pozwoli im odkryć serię LEGO Friends i nauczyć się, jak uczynić świat czystszym miejscem, gdzie każdy troszczy się o innych. Zawiera on także znane postacie, z którymi łatwo się identyfikować. Można go też połączyć z dowolnymi klockami LEGO, więc dziecięca wyobraźnia wejdzie na wysokie obroty!
Wymiary samochodu: ok. 6 cm wysokości i 11 cm długości. Wymiary turbiny wiatrowej: ok. 13 cm wysokości, 9 cm szerokości i 6 cm głębokości.

Ilość elementów: 183

Wiek: 6+

 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Friends


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.