LEGO Friends Samochód do pielęgnacji kotów 41439
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Friends Samochód do pielęgnacji kotów 41439

Marka: Lego
Kod produktu: 41439
Dostępność: W magazynie
Cena: 42.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Friends Samochód do pielęgnacji kotów 41439LEGO Friends Samochód do pielęgnacji kotów 41439LEGO Friends Samochód do pielęgnacji kotów 41439LEGO Friends Samochód do pielęgnacji kotów 41439LEGO Friends Samochód do pielęgnacji kotów 41439

Opis

Samochód do pielęgnacji kotów (41439) to okazja, by połączyć opiekę nad zwierzakami z nauką budowania. Ten prosty zestaw LEGO® Friends pozwoli dołączyć do Emmy i Mii, które jeżdżą zabawkowym autkiem i wożą koty do salonu piękności.
Ten zestaw 4+ aż kipi od ciekawych detali, które nie pozwolą dzieciakom na nudę. Zabawa może rozpocząć się szybko, bo w każdym woreczku klocków czeka kompletny model i postać, które można zbudować w parę chwil! W pudełku jest też klocek startowy, więc dzieci otrzymują częściowo złożoną podstawkę.

Zestawy 4+ zachęcają dorosłych do wspólnej zabawy z dziećmi. Rozpoczęcie jest łatwe, bo poza papierowymi instrukcjami można korzystać także z instrukcji Instructions PLUS — są dostępne w aplikacji LEGO Building Instructions i zawierają narzędzia do przybliżania, obracania i wizualizacji postępów, które ułatwiają zrozumienie procesu budowania. Aplikacja pozwala także zapisać postępy i w dowolnej chwili wznowić budowanie.
Samochód ma ok. 10 cm szerokości, a salon ok. 6 cm szerokości

Ilość elementów: 60

Wiek: 4+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Friends


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.