LEGO Friends Restauracja w Heartlake 41379
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Friends Restauracja w Heartlake 41379

Marka: Lego
Kod produktu: 41379
Dostępność: Brak
Odbiór w punkcie
Cena: 219.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO Friends Restauracja w Heartlake 41379LEGO Friends Restauracja w Heartlake 41379LEGO Friends Restauracja w Heartlake 41379

Opis

Dzięki zestawowi LEGO® Friends 41379 Restauracja w Heartlake bawić mogą się nawet dorośli. Realistyczne elementy, takie jak bar sałatkowy, recepcja i kamienny piec do pizzy zapewnią wiele godzin kreatywnej zabawy, podczas której Twoje dziecko będzie mogło bawić się w wizyty w restauracji z przyjaciółmi. Dzieci mogą też wcielić się w szefa kuchni, przygotowywać posiłki i obsługiwać gości przy stole na balkonie alfresco. Bar sałatkowy wewnątrz restauracji jest ruchomy, co pozwala zwiększyć przestrzeń do zabawy, a dzieci mogą wyobrazić sobie, że na zewnątrz kot Chico szuka resztek pożywienia w śmietniku razem ze swoim nowym przyjacielem mieszkającym w restauracji. Aby maksymalnie urozmaicić kreatywną zabawę, pozwól dziecku wymyślić tożsamość nieuchwytnego artysty tworzącego graffiti, który nocą przychodzi do restauracji, żeby zostawić po sobie ślad. Ten zabawny zestaw konstrukcyjny zawiera 3 minilaleczki: Emmę, Ethana i szefa kuchni oraz dwie figurki kotów LEGO.

Połącz zestaw konstrukcyjny LEGO® Friends 41379 Restauracja w Heartlake z innymi oryginalnymi zestawami i klockami LEGO, by doświadczyć prawdziwej kreatywnej zabawy.

Restauracja ma ok. 17 cm wysokości, 24 cm szerokości i 12 cm głębokości.

Ilość elementów: 624
Wiek: 6+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Friends


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.