LEGO Friends Piracka przygoda w Heartlake 41375
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Friends Piracka przygoda w Heartlake 41375

Marka: Lego
Kod produktu: 41375
Dostępność: Brak
Odbiór w punkcie
Cena: 454.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO Friends Piracka przygoda w Heartlake 41375LEGO Friends Piracka przygoda w Heartlake 41375LEGO Friends Piracka przygoda w Heartlake 41375

Opis

Odwiedź rewelacyjny park rozrywki z zestawu LEGO® Friends 41375 Piracka przygoda w Heartlake. Ten zestaw pozwoli Twojemu małemu konstruktorowi poczuć emocje związane z wizytą w lunaparku. W komplecie jest kasa biletowa i obrotowe bramki, przez które można wchodzić i wychodzić. Na jednym ze stoisk można zakręcić kołem fortuny i wygrać smakołyki. Karuzela ma trzy siedzenia, które kręcą się i obracają dzięki odpowiedniej funkcji. Główną atrakcją parku jest jednak kolejka górska z pirackim statkiem widmem. Podczas jazdy dookoła pirackiego wraku na młodych miłośników serii Friends czeka niejeden dreszczyk emocji. Po przejechaniu przez upiorne kotary z folii wagonik kolejki trafia do świata nietoperzy, szkieletów i skorpionów. Ten ciekawy zestaw do budowania dla dzieci zawiera pięć minilaleczek oraz dwie figurki zwierząt i dwie figurki szkieletów, które zapewnią długie godziny pomysłowej zabawy.

Połącz model z zestawem 41373 Karuzela z ośmiornicą i 41337 Podwodna frajda, by przeżyć jeszcze więcej przygód w parku rozrywki.

Piracki statek widmo ma ok. 30 cm wysokości, 17 cm długości i 40 cm szerokości.
Karuzela ma ok. 26 cm wysokości, 18 cm szerokości i 18 cm głębokości.

Ilość elementów: 1251
Wiek: 8+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Friends


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.