LEGO Friends Pływacka kostka Andrei 41671
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Friends Pływacka kostka Andrei 41671

Marka: Lego
Kod produktu: 41671
Dostępność: W magazynie
Cena: 37.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Friends Pływacka kostka Andrei 41671LEGO Friends Pływacka kostka Andrei 41671LEGO Friends Pływacka kostka Andrei 41671LEGO Friends Pływacka kostka Andrei 41671

Opis

Twoje dziecko zasłużyło na nagrodę? Pływacka kostka Andrei LEGO® Friends (41671) będzie w sam raz. Kostka wygląda jak sportowy plecak z paskami i uchwytem, a w środku mieści minilaleczkę Andreę, która trenuje do zawodów, i pudla, który wiernie jej kibicuje. W modelu jest też miejsce do relaksu z krzesłem, pucharem, pączkiem i bananem. Taka niespodzianka zachwyci każdego!Polub i udostępnijPrzenośne kostki to zabawki ze zwierzakami, które można zabrać na wakacje. Wszystkie elementy można pomieścić w środku, a nawet przymocować do podstawy, więc zabawa w podróży nie musi już oznaczać zagubionych klocków! Zestaw jest tak mały, że łatwo wrzucić go do plecaka i zabrać do przyjaciół. Kostki LEGO Friends to dla dzieci świetna okazja, by pielęgnować pasje w towarzystwie dziewcząt z miasta Heartlake, które są do nich bardzo podobne. Te zestawy nie wymagają wiele budowania, więc chłopcy i dziewczynki mogą od razu rozpocząć zabawę.
Model ma tylko ok. 7 cm wysokości, 7 cm szerokości i 5 cm głębokości, ale mieści ogromny ładunek świetnej zabawy w klimatach LEGO®, a stylizowana na basenową torbę kostka może być ozdobą dziecięcego pokoju.

Ilość: 59

Wiek: 6+
 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Friends


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.