LEGO Friends Magiczne wesołe miasteczko z kolejką górską 41685
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Friends Magiczne wesołe miasteczko z kolejką górską 41685

Marka: Lego
Kod produktu: 41685
Dostępność: W magazynie
Cena: 339.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Friends Magiczne wesołe miasteczko z kolejką górską 41685LEGO Friends Magiczne wesołe miasteczko z kolejką górską 41685LEGO Friends Magiczne wesołe miasteczko z kolejką górską 41685LEGO Friends Magiczne wesołe miasteczko z kolejką górską 41685LEGO Friends Magiczne wesołe miasteczko z kolejką górską 41685LEGO Friends Magiczne wesołe miasteczko z kolejką górską 41685

Opis

Wyczaruj festynową zabawę z zestawem LEGO® Friends Magiczne wesołe miasteczko z kolejką górską (41685). Budowanie tego wielkiego modelu i odkrywanie wszystkich jego sekretów sprawi wiele radości dzieciom i dorosłym. Niezwykle realistyczne detale Ten liczący 974 elementy zestaw to inspirujące wyzwanie konstrukcyjne, a gotowy model stwarza niezliczone możliwości pomysłowej zabawy. Centralnym elementem jest materiałowy namiot cyrkowy, w którym odbywają się pokazy magii. Dzieci mogą bawić się magiczną różdżką, a nawet sprawić, że minilaleczka LEGO Friends zniknie — wystarczy umieścić ją w skrzynce ze specjalną sprytną funkcją! Mogą też wcielić się w żonglerów, którzy wydmuchują płomienie. W zestawie jest oczywiście zabawkowa kolejka górska z wagonikami przypominającymi króliki, fotobudka oraz wahadłowa huśtawka, od której każdemu zakręci się w głowie. To nie koniec atrakcji, bo po zgaszeniu światła klocki zaczynają świecić w ciemności! Magia przyjaźni Pozwól dzieciom odwiedzić miasto Heartlake, gdzie wśród realistycznej scenerii spotkają codziennych bohaterów oraz przyjaciół, z którymi łatwo będzie im się zidentyfikować.
Ten pokaźny zestaw zachwyci każdego — jest w nim namiot cyrkowy o wymiarach ok. 27 cm wysokości i 34 cm szerokości oraz kolejka górska o wymiarach ok. 13 cm wysokości i 52 cm szerokości.

Ilość elementów: 971

Wiek: 8+
 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Friends


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.