LEGO Friends Magiczna akrobatyka 41686
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Friends Magiczna akrobatyka 41686

Marka: Lego
Kod produktu: 41686
Dostępność: W magazynie
Cena: 73.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Friends Magiczna akrobatyka 41686LEGO Friends Magiczna akrobatyka 41686LEGO Friends Magiczna akrobatyka 41686LEGO Friends Magiczna akrobatyka 41686LEGO Friends Magiczna akrobatyka 41686

Opis

Twoje dziecko lubi się gimnastykować? W takim razie zestaw LEGO® Friends Magiczna akrobatyka (41686) sprawdzi się idealnie. Ta zabawka przenosi dzieci w sam środek ulicznej parady, gdzie mogą robić akrobacje i wprawiać tłumy w zachwyt.Odgrywanie ról z mnóstwem akcjiNa widok tego zestawu małym akrobatom z wrażenia zakręci się w głowie. W pudełku znajdą konną platformę z obrotowym kołem do akrobacji, które można zdjąć. Jest tam też trapez z pętlami i postacie akrobatów, które mogą się kręcić na drążku. Występ kończy pokaz chodzenia na szczudłach — tylko uwaga, żeby minilaleczka się nie wywróciła! W zestawie jest wiele kreatywnych akcesoriów, w tym ładne chorągiewki i kapelusz dla konia, a obie postacie mają wymalowane twarze i są ubrane w kostiumy sceniczne. Po zgaszeniu światła widać świecące płytki, które nadają modelowi niesamowity i czarodziejski wygląd.Magia miasta HeartlakeZestawy LEGO Friends to dla kreatywnych dzieci doskonała okazja, by rozwijać pasje w ciekawej, realistycznej scenerii z w towarzystwie gościnnych postaci.
Wymiary platformy z koniem: ok. 9 cm wysokości, 22 cm długości oraz 6 cm szerokości. Wymiary trapezu: ok. 8 cm wysokości, 7 cm szerokości oraz 4 cm głębokości.

Ilość elementów: 223

Wiek: 6+

 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Friends


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.