LEGO Friends Leśny mikrobus kempingowy i żaglówka 41681
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Friends Leśny mikrobus kempingowy i żaglówka 41681

Marka: Lego
Kod produktu: 41681
Dostępność: W magazynie
Cena: 179.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Friends Leśny mikrobus kempingowy i żaglówka 41681LEGO Friends Leśny mikrobus kempingowy i żaglówka 41681LEGO Friends Leśny mikrobus kempingowy i żaglówka 41681LEGO Friends Leśny mikrobus kempingowy i żaglówka 41681LEGO Friends Leśny mikrobus kempingowy i żaglówka 41681

Opis

Podaruj małym budowniczym zestaw LEGO® Friends Leśny mikrobus kempingowy i żaglówka (41681), aby mogły rozwijać swoje przyrodnicze pasje. Jest w nim tyle ciekawych detali, że kreatywna zabawa pochłonie dzieci na wiele godzin.Mnóstwo pomysłów na superzabawęKolorowy mikrobus kempingowy jest wypakowany ciekawymi funkcjami i ma bagażnik dachowy pełen akcesoriów. Przednią część dachu można zdjąć, aby uzyskać dostęp do kabiny, a reszta porusza się na zawiasach, więc dzieci mogą łatwo wyjąć śpiwory i urządzić biwak pod gołym niebem. Łódka LEGO świetnie nadaje się do realistycznej zabawy w żeglowanie — ma ster i ruchomy żagiel, a w zestawie są elementy do zbudowania z jeziorem i górą. To idealne miejsce, by zaparkować i wybrać się na wycieczkę, a po drodze zaprzyjaźnić się z szopem.Świetne towarzystwo do pomysłowych podróżyZestawy LEGO Friends pomagają małym budowniczym rozwijać swoje pasje i przeżywać wymyślone przygody w towarzystwie sympatycznych zwierzaków oraz postaci, z którymi łatwo im się identyfikować.
Wymiary kampera: ok. 8 cm wysokości, 16 cm długości oraz 7 cm szerokości. Wymiary żaglówki: ok. 11 cm wysokości, 11 cm długości oraz 4 cm szerokości.

Ilość elementów: 487

Wiek: 7+
 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Friends


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.