LEGO Friends Leśne centrum jeździeckie 41683
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Friends Leśne centrum jeździeckie 41683

Marka: Lego
Kod produktu: 41683
Dostępność: W magazynie
Cena: 249.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Friends Leśne centrum jeździeckie 41683LEGO Friends Leśne centrum jeździeckie 41683LEGO Friends Leśne centrum jeździeckie 41683LEGO Friends Leśne centrum jeździeckie 41683LEGO Friends Leśne centrum jeździeckie 41683LEGO Friends Leśne centrum jeździeckie 41683

Opis

Zestaw LEGO® Friends Leśne centrum jeździeckie (41683) będzie idealnym prezentem dla dzieci, które lubią zwierzaki. W trójpoziomowym budynku znajdą mnóstwo funkcji, detali i figurek, które podsuną im pomysły na wiele godzin zabawy ze zwierzętami i wymyślania historii.Ruszaj na konną wycieczkę do lasuMia, Savannah, jej pies-przewodnik Goldie i Kevin zapraszają na wspólny wypad konno w leśne ostępy. Dzieci mogą też bawić się w opiekunów koni lub odpoczywać w leśnym domu, który jest wyposażony w kuchnię, sypialnię i jadalnię. To nie wszystko, bo dzieci mogą też rozpalić miłe ognisko i upiec pianki. W tym zestawie LEGO Friends nie zabraknie inspirujących akcesoriów, a cały drugi poziom budynku można zdjąć, co pozwala wygodnie sięgnąć do wnętrza.Kreatywne prezenty, które pozwalają dzieciom realizować pasjeKażda z postaci LEGO Friends ma swoje zainteresowania — od nauki i techniki po sztukę i wycieczki. Przedstaw dzieciom dziewczęta z miasta Heartlake, a zyskają wyjątkowe przyjaciółki, z którymi będą mogły oddawać się swoim pasjom.
Leśne centrum jeździeckie ma ok. 26 cm wysokości, 22 cm szerokości i 12 cm głębokości, a więc jest na tyle małe, by mogło stać na półce jako ozdoba i służyć do wesołej zabawy.

Ilość elementów: 511

Wiek: 7+
 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Friends


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.