LEGO Friends Karuzela z Ośmiornicą 41373
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Friends Karuzela z Ośmiornicą 41373

Marka: Lego
Kod produktu: 41373
Dostępność: Brak
Cena: 139.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO Friends Karuzela z Ośmiornicą 41373LEGO Friends Karuzela z Ośmiornicą 41373

Opis

Pozwól swojemu dziecku poznać emocje parku rozrywki na pomoście w zestawie LEGO® Friends 41373 Karuzela z ośmiornicą. Dzieciom spodoba się zabawa zwariowaną karuzelą w tym zestawie LEGO Friends. Ma ona korpus ośmiornicy, a na końcu każdej z czterech macek znajdują się wagoniki w kształcie uroczych morskich zwierzątek. Gdy zakręcisz cylindrem ośmiornicy, wagoniki zaczną się obracać oraz poruszać w górę i w dół. W komplecie jest również zbudowana z klocków karnawałowa kasa biletowa z popcornem do kupienia, która zachęci do pomysłowej zabawy. Do tego w aplikacji LEGO Life na smartfonach i tabletach znajdziesz ekstra instrukcje. Dla każdego budowniczego LEGO są one gwarancją świetnej zabawy podczas budowania. Łatwe w użyciu i intuicyjne instrukcje można powiększać i obracać, a specjalny tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model. Ekstra instrukcje pomogą zwłaszcza młodym konstruktorom, zapewniając im poczucie samodzielności i satysfakcję z ukończonego dzieła. Ten zestaw z parkiem rozrywki zawiera dwie minilaleczki i figurkę ptaka.

W zestawie z parkiem rozrywki są dwie minilaleczki: Andrea i Ethan oraz figurka ptaka.
Karuzela z ośmiornicą z parku rozrywki ma funkcję obracania się, cztery wagoniki w kształcie morskich zwierzątek i kasę biletową.
W komplecie zabawkowe akcesoria: okulary przeciwsłoneczne, aparat fotograficzny, bilet i popcorn.
W cylindrze ośmiornicy znajduje się funkcja, która pozwala obracać samochodziki i poruszać nimi w górę i w dół.
Dzieci mogą pomóc Andrei robić zdjęcia Ethana na karuzeli.

Połącz model z zestawem 41375 Piracka przygoda w Heartlake i 41337 Podwodna frajda, by przeżyć jeszcze więcej przygód w parku rozrywki.
W aplikacji LEGO® Life znajdziesz intuicyjne ekstra instrukcje budowania. Można je łatwo powiększać i obracać, a tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model, co pomoże w budowaniu nawet najmłodszym konstruktorom.

Zestaw z parkiem rozrywki ma ok. 18 cm wysokości, 27 cm szerokości i 24 cm głębokości.

Ilość elementów: 324
Wiek: 7+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Friends


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.