LEGO Friends Centrum ratunkowe w latarni morskiej 41380
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Friends Centrum ratunkowe w latarni morskiej 41380

Marka: Lego
Kod produktu: 41380
Dostępność: Brak
Cena: 231.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO Friends Centrum ratunkowe w latarni morskiej 41380LEGO Friends Centrum ratunkowe w latarni morskiej 41380LEGO Friends Centrum ratunkowe w latarni morskiej 41380

Opis

Pozwól swojemu maluchowi zanurzyć się w świecie kreatywnych przygód z zestawem LEGO® Friends 41380 Centrum ratunkowe w latarni morskiej. Centrum wyposażone jest w laboratorium, obszar do zabawy dla lwów morskich, obszar wypoczynkowy, pokój telewizyjny, biuro i balkon obserwacyjny z latarnią, którą można włączyć po naciśnięciu dachu budynku. Uratowane lwy morskie dostają się do kliniki w latarni za pomocą sprytnego basenu na zawiasach, który można przesunąć o 180 stopni. W komplecie jest również skuter wodny do ratowania morskich zwierząt oraz miniaturowa wyspa, na której lew morski utknął w opuszczonej szopie. Szopa ma ciekawą funkcję — po naciśnięciu przycisku dziecko może uwolnić lwa morskiego. W środku jest również ukryta mapa skarbów. Zrobiona jest z materiału, który ujawnia swoje sekrety po zmoczeniu wodą. Zabawkowa latarnia morska umożliwia różnorodną zabawę w świecie wyobraźni, a także ćwiczenie opieki nad zwierzętami. Do tego w aplikacji LEGO Life na smartfonach i tabletach znajdziesz ekstra instrukcje. Dla każdego budowniczego LEGO są one gwarancją świetnej zabawy podczas budowania.

Produkt wymaga dwóch baterii LR 41 1,5 V (w zestawie).

Połącz model centrum ratunkowego z zestawami LEGO® Friends 41381 Łódź ratunkowa, 41376 Na ratunek żółwiom oraz 41378 Na ratunek delfinom, by przeżyć jeszcze więcej emocjonujących przygód.

Latarnia morska ma ok. 29 cm wysokości, 25 cm szerokości oraz 13 cm głębokości.
Skuter wodny ma ok. 3 cm wysokości, 7 cm długości i 4 cm szerokości.

Ilość elementów: 602
Wiek: 6+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Friends


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.