LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687

Marka: Lego
Kod produktu: 41687
Dostępność: W magazynie
Cena: 109.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687LEGO Friends Magiczne stoiska w wesołym miasteczku 41687

Opis

Zestaw Magiczne stoiska w wesołym miasteczku (41687) zmieni dziecięcą sypialnię w miejsce radosnej zabawy. Zawiera mnóstwo kreatywnych akcesoriów, takich jak stoisko z lodami, ruchomy wózek z farbkami do twarzy, okno kasy biletowej i obrotowa bramka — zupełnie jak w prawdziwym wesołym miasteczku. Nie zabrakło nawet magicznej sztuczki z lataniem!Mnóstwo fascynujących funkcjiZestaw zawiera mikrolaleczkę i dwie minilaleczki ubrane w magiczne stroje – jedna ma pomalowaną twarz, a druga nosi pelerynę iluzjonisty. Maluchy mogą bawić się w gości wesołego miasteczka, wcielić się w pracowników, a nawet wystąpić z magicznymi sztuczkami dla dzieci — wystarczy obrócić pokrętło, Emma zacznie latać, a cała rodzina będzie bić brawo! Dzieci mogą też zabrać tę część modelu do znajomych — na pewno zrobi na nich wielkie wrażenie. W zestawie czeka też superfajna niespodzianka, czyli świecące klocki, które widać po zgaszeniu światła! Zaproś dzieci do miasta Heartlake, w którym mogą bawić się bez końca w towarzystwie magicznych przyjaciółek LEGO Friends.
Cały zestaw stoisk ma ok. 14 cm wysokości, 31 cm szerokości oraz 6 cm głębokości. Stoisko z magicznymi sztuczkami ma ok. 11 cm wysokości, 8 cm szerokości oraz 9 cm głębokości.

Ilość elementów: 361

Wiek: 6+
 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Friends


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.