LEGO ELVES Azari i Leśna Ucieczka Goblinów 41186
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO ELVES Azari i Leśna Ucieczka Goblinów 41186

Marka: Lego
Kod produktu: 41186
Dostępność: Brak
Cena: 73.70 (zawiera podatek VAT)
LEGO ELVES Azari i Leśna Ucieczka Goblinów 41186LEGO ELVES Azari i Leśna Ucieczka Goblinów 41186

Opis

Zaprząż Ognistą strzałę do rydwanu ognia Azari i ruszaj do fortecy Króla Goblinów, by pomóc Emily Jones i reszcie elfów uratować młodsza siostrę Emily. Ale ostrożnie! Złośliwy goblin napoil leśne kwiaty szkodliwa mikstura, która zamieniła je w mięsożerne rośliny. Czy potrafisz pomóc Azari wykorzystać jej magiczne zdolności, włączyć funkcje obronne rydwanu i uciec z lasu, zanim rośliny złapią ja i połkną? Pomóż Azari i Ognistej strzale uciec przed mięsożernymi roślinami! Ucieknij goblinowi Guxlinowi i jego mięsożernym roślinom w rydwanie ognia Azari z wystrzeliwującymi płomieniami, kuszą i odczepianym pegazem Ognista strzała. Przeżyj ekscytujące przygody w Elvendale z Azari, elfka ognia. 
W zestawie minilaleczka Azari, figurka goblina Guxlina oraz figurka: pegaz Ognista strzała.  Zestaw zawiera rydwan z miejscem dla trzech minilaleczek, kuszą, płomieniami wystrzeliwującymi z tylu oraz odczepianą figurką pegaza Ognistej strzały. W zestawie jest również ogród z mięsożernymi roślinami, które można przewrócić.
Naciśnij dźwignie w rydwanie, by wystrzelić płomienie i przewrócić rośliny. Akcesoria: amunicja do kuszy, butelka szkodliwej mikstury, mapa, instrukcje, marchewka i dwa nasiona złych roślin.
Rydwan ognia z Ognista strzała ma ok. 5 cm wysokości, 22 cm długości i 12 cm szerokości.

Ilość elementów: 145

Wiek: 7-12

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Elves


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.