LEGO Education SPIKE Prime Zestaw Podstawowy 45678
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Education SPIKE Prime Zestaw Podstawowy 45678

Marka: Lego
Kod produktu: 45678
Dostępność: W magazynie
Niedostępny w: , Katowice
Cena: 1669.00 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Education SPIKE Prime Zestaw Podstawowy 45678LEGO Education SPIKE Prime Zestaw Podstawowy 45678LEGO Education SPIKE Prime Zestaw Podstawowy 45678LEGO Education SPIKE Prime Zestaw Podstawowy 45678LEGO Education SPIKE Prime Zestaw Podstawowy 45678LEGO Education SPIKE Prime Zestaw Podstawowy 45678

Opis

Nowy zestaw edukacyjny prosto od LEGO Education. SPIKE™ Prime to idealny zestaw startowy do nauki robotyki. Zestaw cechuje się kolorowymi elementami do budowy, łatwym w użyciu sprzętem elektronicznym oraz intuicyjnym językiem programowania, opartym na Scratch! Zestaw zawiera aż 523 elementy LEGO Technic i jest przeznaczony do pracy samodzielnej lub w grupie 2-osobowej. Dostosowany dla dzieci w klasach 4-8 szkoły podstawowej oraz do zabawy w domu.

SPIKE Prime jest oparty o koncepcję STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics). Zestaw angażuje uczniów poprzez zabawę w rozwiązywanie problemów o różnym stopniu trudności, wspomagając kreatywność i ucząc krytycznego myślenia.

SPIKE Prime to rozwiązanie posiadające wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia nauki programowania lub robotyki, nie tylko w szkole! Graficzne kodowanie oparte na języku Scratch jest bardzo proste i intuicyjne. Koncepcja STEAM pomaga uczniom rozwijać umiejętności krytycznego myślenia. Prosty w obsłudze sprzęt oraz zaplanowane na 45-minutowe lekcje zadania, pozwalają rozwinąć umiejętności niezbędne w dzisiejszych czasach poprzez kreatywną zabawę.

Zadaniem dzieci nie jest samo budowanie robotów, lecz rozwiązanie postawionego problemu. Kierując się wskazówkami i zdobytą dotychczas wiedzą, dzieci muszą osiągnąć przedstawiony w zadaniu cel.

Od początkującego aż do mistrza — SPIKE Prime jest uniwersalnym narzędziem dla każdego dziecka. Mnogość projektów i ich zróżnicowany stopień zaawansowania, pozwalają uczyć dzieci obeznane z kodowaniem, ale również wprowadzać dzieci, które nie miały jeszcze styczności z tą dziedziną. Producent oferuje również przygotowane scenariusze lekcji dla nauczycieli.

Zestaw posiada wygodny, plastikowy organizer i pudło na klocki a w nim, ponad 500 klocków LEGO Technic w pięknych kolorach. Oprócz elementów znanych z pozostałych zestawów LEGO Technic, SPIKE Prime posiada zupełnie nowe, niespotkane dotąd części LEGO!

Nowa ramka 3x3 ułatwiająca budowanie, płyta podstawy, zupełnie nowe kółka i klocki, a nawet klipsy do uporządkowania kabli — wszystko zaprojektowane dla poprawienia komfortu pracy z zestawem.

Najnowszy Smart Hub wyposażony jest w 6 portów, matrycę LED 5x5, 6-osiowy żyroskop głośnik, Bluetooth i akumulator. Do zestawu dołączone są aż 3 silniki i 3 różne czujniki. Aplikacja SPIKE App oparta o Scratch, współpracuje z systemami operacyjnymi iOS, Chrome, Windows 10, Mac i Android.

Sterownik jest zasilany akumulatorem, który jest ładowany za pomocą kabla USB (w zestawie)

Dostępne jest również oficjalne rozszerzenie zestawu podstawowego (możliwe do zakupienia osobno) - Lego SPIKE Prime Expansion Set.

W skład zestawu wchodzi:

Skrzynka z organizerem na części
Smart Hub z akumulatorem
1 x duży silnik
2 x średni silnik
czujnik odległości
czujnik koloru
czujnik siły
Materiały dla nauczyciela w języku polskim - ponad 400 gotowych lekcji https://education.lego.com/pl-pl/lessons

Do pobrania :

Oprogramowanie w polskiej wersji językowej na komputery oraz urządzenia mobilne https://education.lego.com/en-us/downloads/spike-prime/software

Ilość elementów: 528
Wiek: 10+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Education


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.