LEGO Duplo Marvel Laboratorium superbohaterów 10921
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Duplo Marvel Laboratorium superbohaterów 10921

Marka: Lego
Kod produktu: 10921
Dostępność: W magazynie
Niedostępny w: Kraków-Bronowicka,
Cena: 114.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Duplo Marvel Laboratorium superbohaterów 10921LEGO Duplo Marvel Laboratorium superbohaterów 10921LEGO Duplo Marvel Laboratorium superbohaterów 10921

Opis

Pobudź kreatywność i wyobraźnię dzieci wielofunkcyjnym zestawem konstrukcyjnym z superbohaterami. Popularne postacie z filmów Marvel Avengers, niezwykły sprzęt i pojazdy zapewnią długie godziny świetnej i rozwijającej zabawy tym zestawem. Zabawka edukacyjna z superbohaterami dla dzieci Iron Man, Spider-Man i Kapitan Ameryka chętnie pobawią się z Twoim maluchem w warsztacie Iron Mana. Mali superbohaterowie mogą naprawić motocykl Kapitana Ameryki za pomocą dźwigu, obrotnicy, klucza i panelu sterowania, podnieść i przetransportować ciężki ładunek lub wyruszyć na szaloną przejażdżkę motocyklem, ciągnąc figurkę Spider-Mana za sobą. A podczas tej wciągającej zabawy kolorowymi superbohaterami Marvela przedszkolaki ćwiczą też zdolności poznawcze, orientację przestrzenną, kreatywność i koordynację wzrokowo-ruchową. Wspaniały prezent dla maluchów Seria LEGO DUPLO® to gama inspirujących zestawów do nauki i zabawy, które łączą ulubione bajki i filmy, znane scenerie, popularne postacie oraz bezpieczne dla dzieci klocki.

Maksymalna wysokość modelu to 13 cm — to oznacza, że ten wielofunkcyjny zestaw konstrukcyjny jest wystarczająco duży, by zaciekawić młodych superbohaterów na dłużej, ale i wystarczająco mały, by zabrać go ze sobą w dowolne miejsce.

Ilość elementów: 30

Wiek: 2+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Duplo


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.