LEGO Duplo Miasteczko 10836
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Duplo Miasteczko 10836

Marka: Lego
Kod produktu: 10836
Dostępność: Brak
Odbiór w punkcie
Cena: 218.80 (zawiera podatek VAT)
LEGO Duplo Miasteczko 10836LEGO Duplo Miasteczko 10836

Opis

Zestaw pozwala zbudować doskonale znane otoczenie i odgrywać w nim realistyczne scenki z udziałem figurek DUPLO. Miasteczko to fascynujące miejsce dla malucha. Jest tam tyle do zobaczenia i zrobienia! Zakręć kołami zębatymi, by pomóc mechanikowi obrócić samochód, a później wybierz się na zakupy do piekarni i sklepu warzywnego.

  •     W zestawie pięć figurek LEGO® DUPLO®: mechanik, sprzedawca, lekarz, mama i dziecko.
  •     W zestawie znajdziesz warsztat z samochodem i platformą, którą można obrócić za pomocą kółek zębatych, sklep warzywny, lekarza, piekarnię z otwieranym piecem oraz dach z otwieranymi oknami w jaskółkach.
  •     Zawiera ułatwiające wymyślanie historyjek klocki z rysunkiem precla, owocu, jarzyn, ciasta, drzwi piekarnika, tablicy do badania wzroku, a także szyldy piekarni i mechanika.
  •     W zestawie akcesoria: wózek inwalidzki, dwie kasy, bagietki, automat z gumami do żucia, kosze z owocami, banany, kwiaty, słupek drogowy i dystrybutor paliwa.
  •     Współczesne postacie, akcesoria i dekorowane klocki pozwolą małym dzieciom odgrywać rozmaite scenki z codziennego życia i przy okazji świetnie się bawić.
  •    Ten łatwy do złożenia zestaw pozwala dzieciom stworzyć własne miasto i otwiera przed nimi ogromne możliwości zabawy, wspomagając przy tym rozwój zdolności budowania.
  •     Możliwość zabawy połączonej z nauką płacenia za pieczywo, tankowania samochodu, przechodzenia przez ulicę albo z wizytą u lekarza da dzieciom wiele radości.

Wymiary dwupoziomowego domu: ok. 28 cm wysokości, 38 cm szerokości i 9 cm głębokości.
Wymiary piekarni: ok. 18 cm wysokości, 12 cm szerokości i 12 cm głębokości.
Wymiary warsztatu: ok. 16 cm wysokości, 19 cm szerokości i 12 cm głębokości.
Wymiary samochodu: ok. 4 cm wysokości, 9 cm długości i 6 cm szerokości.

Ilość elementów: 98

Wiek: 2-5

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Duplo


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.