LEGO DUPLO Domek wakacyjny Mikiego  10889
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO DUPLO Domek wakacyjny Mikiego 10889

Marka: Lego
Kod produktu: 10889
Dostępność: Brak
Cena: 399.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO DUPLO Domek wakacyjny Mikiego  10889LEGO DUPLO Domek wakacyjny Mikiego  10889LEGO DUPLO Domek wakacyjny Mikiego  10889

Opis

Odwiedź Domek zimowy Mikiego ze świata Disneya i pobudź swoją wyobraźnię podczas nieograniczonej zabawy z Myszką Miki oraz przyjaciółmi. Ten łatwy do zbudowania zimowy domek można przekształcić również w domek letni. Klocki, z których zbudowany jest dach, są dwustronne. Przedszkolaki mogą odwrócić je czerwoną, letnią stroną do góry i z przyjemnością podlewać kwiatki z Myszką Minnie, polecieć samolotem z Goofym oraz napić się herbatki przy ogrodowym stoliku. Gdy natomiast maluchy odwrócą dach do góry śnieżnobiałą, zimową stroną, będą mogły udać się na przejażdżkę saniami z Myszką Miki oraz rozgrzać się ciepłym napojem przy kominku. Łatwe w obsłudze klocki pomagają dzieciom rozwijać świadomość społeczną i emocjonalną oraz wczesne umiejętności konstrukcyjne i motoryczne. Dzięki Domkowi zimowemu Mikiego Twoje dziecko może się bawić, uczyć i dzielić cennymi chwilami.

Ta edukacyjna zabawka konstrukcyjna Disneya z Myszką Miki i Myszką Minnie zawiera sanie, na których bohaterowie mogą jeździć.
W zestawie 4 figurki LEGO® DUPLO®: Myszka Miki, Myszka Minnie, Goofy i Pluto.
Dwustronne, zimowe i letnie klocki dachowe pozwalają dzieciom zmieniać porę roku.

Domek Myszki Miki ma ok. 25 cm wysokości, 19 cm szerokości i 13 cm głębokości.
Samolot ma ok. 7 cm wysokości, 15 cm długości i 15 cm szerokości.

Ilość elementów: 57
Wiek: 2+

 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Duplo


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.