LEGO DOTS Tajne skrzyneczki 41925
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO DOTS Tajne skrzyneczki 41925

Marka: Lego
Kod produktu: 41925
Dostępność: W magazynie
Cena: 89.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO DOTS Tajne skrzyneczki 41925LEGO DOTS Tajne skrzyneczki 41925LEGO DOTS Tajne skrzyneczki 41925LEGO DOTS Tajne skrzyneczki 41925

Opis

Dzieci lubiące prace ręczne będą zachwycone tajnymi skrzyneczkami LEGO® DOTS (41925). Zachęcający do kreatywności i łatwy do złożenia zestaw pozwala chłopcom i dziewczynkom zbudować osobiste, zamykane na klucz pudełka na wyjątkowe skarby, a potem ozdobić je i nieustannie przerabiać tak, jak mają ochotę. Taca z pokrywą sprawi, że porządkowanie zawartości będzie dziecinnie łatwe.Pole do popisuW zestawie dzieci znajdą praktyczną, zamykaną skrzyneczkę w kształcie książki, w której bezpiecznie przechowają swoje sekrety, a także miniaturowe pudełeczko na kluczyk, który jest jednocześnie narzędziem do oddzielania płytek. W pudełku czeka też mnóstwo płytek, które pozwalają spersonalizować skrzyneczki, a przy tym ćwiczyć kreatywność.Artystyczna zabawaDzieci mogą ozdobić skrzyneczki w dowolny sposób, a następnie pochwalić się projektami przed przyjaciółmi. Ten pomysłowy zestaw do zabawy będzie doskonałym prezentem dla chłopców i dziewczynek, który możesz podarować bez szczególnej okazji.
Łatwa do zbudowania pomysłowa skrytka w kształcie książki ma ok. 3 cm wysokości, 8 cm szerokości i 9 cm głębokości, dzięki czemu będzie idealnie strzec różnych sekretów.

Ilość elementów: 273

Wiek: 6+
 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO DOTS


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.