LEGO DOTS Kreatywny zestaw z tortem 41926
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO DOTS Kreatywny zestaw z tortem 41926

Marka: Lego
Kod produktu: 41926
Dostępność: W magazynie
Niedostępny w: Katowice
Cena: 99.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO DOTS Kreatywny zestaw z tortem 41926LEGO DOTS Kreatywny zestaw z tortem 41926LEGO DOTS Kreatywny zestaw z tortem 41926LEGO DOTS Kreatywny zestaw z tortem 41926

Opis

Twoje dziecko lubi prace ręczne? Podaruj mu Kreatywny zestaw z tortem LEGO® DOTS (41926), a od razu nabierze ochoty na imprezę! Zachęcający do kreatywności i łatwy do złożenia zestaw pozwala chłopcom i dziewczynkom zbudować i ozdobić własne babeczki ze zdejmowanym lukrem, pod którym kryje się tajny schowek na świeczkę lub drobne niespodzianki.Impreza pod znakiem LEGO DOTS!W poruszającym wyobraźnię zestawie jest osiem babeczek oraz całe mnóstwo płytek, świeczek oraz naklejek, więc dzieci mogą do woli ozdabiać swoje perfekcyjne babeczki. W zestawie są też wskazówki dla rodziców, którzy chcą urządzić swojemu maluchowi niepowtarzalną imprezę.Zabawka dla miłośników prac ręcznych i sztukiPrzy projektowaniu babeczek dzieci mogą puścić wodze wyobraźni i pochwalić się gotowym dziełem przed przyjaciółmi. Kolorowe babeczki to sposób na połączenie fascynacji sztuką z wesołą zabawą, więc idealnie pasują na urodzinowy prezent.
Pomysłowa zabawka o poręcznych rozmiarach. Każda babeczka ma ok. 6 cm wysokości, 6 cm szerokości i 3 cm głębokości, a pod zdejmowanym „lukrem” kryje się tajny schowek.

Ilość elementów: 623

Wiek: 6+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO DOTS


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.