LEGO DOTS Bransoletki z syrenim wdziękiem 41909
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO DOTS Bransoletki z syrenim wdziękiem 41909

Marka: Lego
Kod produktu: 41909
Dostępność: Brak
Cena: 24.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO DOTS Bransoletki z syrenim wdziękiem 41909LEGO DOTS Bransoletki z syrenim wdziękiem 41909LEGO DOTS Bransoletki z syrenim wdziękiem 41909LEGO DOTS Bransoletki z syrenim wdziękiem 41909LEGO DOTS Bransoletki z syrenim wdziękiem 41909

Opis

Małe fanki syrenek będą zachwycone, mogąc zaprojektować, a potem nosić lub podarować najlepszej przyjaciółce bransoletkę z syrenim wdziękiem z zestawu LEGO® DOTS 41909! Bransoletka z tego zestawu to intuicyjny, łatwy do wykonania projekt, który zachęci dzieci do wspólnego projektowania akcesoriów z przyjaciółmi. Gotową bransoletkę można przerabiać na najróżniejsze sposoby. 
Zestaw zawiera dwie regulowane pojedyncze opaski w kolorze ciemnofioletowym i zielononiebieskim, które będą pasować na grubsze i szczuplejsze nadgarstki. W zestawie są także 32 specjalnie wybrane płytki, w tym przejrzyste z brokatowym połyskiem i takie ze specjalnymi dekoracjami. Na opakowaniu dzieci znajdą przykładowe projekty, które ułatwiają rozpoczęcie zabawy.

Zestaw jest mały, łatwy do złożenia i całkowicie przenośny. Każda z bransoletek ma ok. 20 cm długości, więc zestaw będzie dla małych projektantów świetną okazją, by wypróbować nowe pomysły, a potem z dumą założyć najbardziej udaną wersję — albo pochwalić się nią przed znajomymi.

Ilość elementów: 34
Wiek: 6+

 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO DOTS


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.